DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Rosja jest nam potrzebna”. Niemiecki biznes próbuje „dostukać się” do UE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Minęło już pięć lat od czasu, gdy Unia Europejska, Stany Zjednoczone i inne kraje wprowadziły sankcje przeciwko Federacji Rosyjskiej. Sankcje pozostają w mocy po dziś, co nie podoba się niemieckim biznesmenom. Właśnie dlatego Komisja Wschodnia Niemieckiej Gospodarki podjęła próbę nadania dynamiki rosyjsko-europejskim stosunkom – podaje OWC.

– De facto memorandum jest adresowane do wszystkich: przedsiębiorstw, organizacji, polityków i wszystkich tych, którzy są zainteresowani Rosją – powiedział w wywiadzie dla niemieckiego portalu dyrektor wykonawczy Komisji Wschodniej Niemieckiej Gospodarki Michael Harms.

Z jednej strony ważne jest, by „dostukać się” do europejskich decydentów. Chcemy pokazać parlamentom i organom wykonawczym, jak wiele wspólnych interesów łączy nas z Rosją. Chcemy pokazać, jak wiele udało nam się już osiągnąć i jak bardzo potrzebujemy Rosji pod względem strategicznym”.

Co się tyczy sankcji Unii Europejskiej przeciwko Federacji Rosyjskiej to zdaniem Harmsa, one tylko „dorzucają wszystkim pracy papierkowej”.

Znalezione obrazy dla zapytania unia europejska a rosja zdjecia

Waszyngton natomiast sankcjamiwobec Moskwy „świadomie zaszczepia niepewność” europejskim firmom – zapewnił dyrektor wykonawczy Komisji Wschodniej Niemieckiej Gospodarki.

Dla europejskich firm to ogromny problem, bo w odróżnieniu od amerykańskich koncernów trudniej im ocenić decyzje podejmowane w Waszyngtonie. To budzi brak zaufania i truje stosunki biznesowe

– podkreślił Michael Harms.

Co więcej dyrektor Komisji Wschodniej oskarżył Stany Zjednoczone o „ponadterytorialne” stosowanie sankcji.

Znalezione obrazy dla zapytania unia europejska a rosja zdjecia

My zasadniczo uważamy za naruszenie norm prawa międzynarodowego i za pozbawione sensu politycznego ponadterytorialne nakładanie przez Waszyngton sankcji przeciwko europejskim firmom, które współpracują z rosyjskimi firmami

 – stwierdził Harms.

 

Zrodlo:https://pl.sputniknews.com/swiat/2019041010182254-Sputnik-michael-harms-niemcy-biznes-rosja-potrzebna/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: