loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
5 dni pozostało.
KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ
STREAM LIVE – NA ŻYWO + CHAT + PRIV.

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

M-forum jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje.

Jak żydowscy bankierzy okradają Polaków

loading...
Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Centralnym bankiem państwa jest Narodowy Bank Polski. Przysługuje mu wyłączne prawo emisji pieniądza oraz ustalania i realizowania polityki pieniężnej”.

Znalezione obrazy dla zapytania NBP zdjecia

Prawo do emisji pieniądza/do druku pieniądza, przysługuje NBP. Tak mówi Konstytucja Polski. Banki komercyjne, nie mają prawa dostarczać nowych pieniędzy do gospodarki.

Dlaczego?

Bo kredyt, jako narzędzie żydowskiego bankiera jest instrumentem politycznym, terrorystycznym, czyli tobie dam, a tobie nie, ty zbankrutujesz, a ty nie – a ty przedsiębiorco, jak chcesz dostać kredyt, to musisz zrobić to i to, lub nie zrobić tego/tamtego.

Kolejny raz chcę udowodnić słabość naszego państwa, pokazać, jak słaba jest polska Konstytucja, polskie prawo. Chcę udowodnić, że to finansjera rządzi Polską, czyli największy bandyta świata. Drugi bandyta, żydowskie państwo, zdobywa coraz większe wpływy w naszym narodzie.

W prawie bankowym napisali taki przepis:

„art. 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o narodowym Banku Polskim (Dz.U. 1997 Nr 149 poz. 938 ) wprowadzono następujące ograniczenie: „NBP przysługuje wyłączne prawo emitowania znaków pieniężnych Rzeczypospolitej Polskiej”.

Co to oznacza?

Prawo bankowe obaliło zapis Konstytucji i zmniejszyło możliwość działania NBP. Według tego prawa, NBP może emitować tylko znaki pieniężne. Pieniądz elektroniczny został wyłączony/zabroniony, NBP nie może go emitować/drukować.

A to bandyci!

Przypomnę, czym jest kredyt.

Kredyt to emitowanie/drukowanie elektronicznego pieniądza w postaci „kredytu”. Zadaniem NBP jest zamiana elektronicznego pieniądza na znaki pieniężne, w zależności od potrzeb rynku.

Dlatego kredyt jest pieniądzem finansjery. Banki centralne danego kraju, uczestniczą w tym przekręcie narodów, poprzez wymianę elektronicznego pieniądza kredytowego na walutę danego kraju.

Myślę, czytelniku, że rozumiesz na czym polega ten bandycki przekręt. Dla mnie jest to niezrozumiałe, dlaczego prawo bankowe jest wyższym zapisem od Konstytucji?

Zapraszam na wideo: „Skąd się biorą pieniądze?”:

 

zrodlo:https://robertbrzoza.pl/post/jak-zydowscy-bankierzy-okradaja-polakow

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: