DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jak żydowscy bankierzy okradają Polaków

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Centralnym bankiem państwa jest Narodowy Bank Polski. Przysługuje mu wyłączne prawo emisji pieniądza oraz ustalania i realizowania polityki pieniężnej”.

Znalezione obrazy dla zapytania NBP zdjecia

Prawo do emisji pieniądza/do druku pieniądza, przysługuje NBP. Tak mówi Konstytucja Polski. Banki komercyjne, nie mają prawa dostarczać nowych pieniędzy do gospodarki.

Dlaczego?

Bo kredyt, jako narzędzie żydowskiego bankiera jest instrumentem politycznym, terrorystycznym, czyli tobie dam, a tobie nie, ty zbankrutujesz, a ty nie – a ty przedsiębiorco, jak chcesz dostać kredyt, to musisz zrobić to i to, lub nie zrobić tego/tamtego.

Kolejny raz chcę udowodnić słabość naszego państwa, pokazać, jak słaba jest polska Konstytucja, polskie prawo. Chcę udowodnić, że to finansjera rządzi Polską, czyli największy bandyta świata. Drugi bandyta, żydowskie państwo, zdobywa coraz większe wpływy w naszym narodzie.

W prawie bankowym napisali taki przepis:

„art. 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o narodowym Banku Polskim (Dz.U. 1997 Nr 149 poz. 938 ) wprowadzono następujące ograniczenie: „NBP przysługuje wyłączne prawo emitowania znaków pieniężnych Rzeczypospolitej Polskiej”.

Co to oznacza?

Prawo bankowe obaliło zapis Konstytucji i zmniejszyło możliwość działania NBP. Według tego prawa, NBP może emitować tylko znaki pieniężne. Pieniądz elektroniczny został wyłączony/zabroniony, NBP nie może go emitować/drukować.

A to bandyci!

Przypomnę, czym jest kredyt.

Kredyt to emitowanie/drukowanie elektronicznego pieniądza w postaci „kredytu”. Zadaniem NBP jest zamiana elektronicznego pieniądza na znaki pieniężne, w zależności od potrzeb rynku.

Dlatego kredyt jest pieniądzem finansjery. Banki centralne danego kraju, uczestniczą w tym przekręcie narodów, poprzez wymianę elektronicznego pieniądza kredytowego na walutę danego kraju.

Myślę, czytelniku, że rozumiesz na czym polega ten bandycki przekręt. Dla mnie jest to niezrozumiałe, dlaczego prawo bankowe jest wyższym zapisem od Konstytucji?

Zapraszam na wideo: „Skąd się biorą pieniądze?”:

 

zrodlo:https://robertbrzoza.pl/post/jak-zydowscy-bankierzy-okradaja-polakow

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: