DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bunt Szatana i krucjata ANTY BOZA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunt Szatana – przyczyny i skutki.

Szatan jest wybitnie utalentowanym stworzeniem, obdarzonym niewiarygodnym potencjałem, nietuzinkowym intelektem i nie da się temu zaprzeczyć, gdyż został hojnie obdarzony przez samego Stwórcę. Rodzi się więc pytanie, jak tak inteligentna istota mogła podjąć próbę sprzeciwu wobec Boga. Na to pytanie wielu próbowało odpowiedzieć nie raz. Gdzie tak naprawdę leży sens tego działania i czym jest ono uwarunkowane. Postaram się to przybliżyć.

Jak wiemy z Biblii i wielu poprzednich ludzkich analiz i kontemplacji, powstało kilka wytycznych, pomocnych w odpowiedzi na to pytanie. Oto one:
-Szatan chciał wznieść własne gwiazdy nad gwiazdy Boże – czyli innymi słowy, chciał stanąć ponad Bogiem.  Jest to z punktu widzenia tak inteligentnej istoty jednak niemożliwe, gdyż jego świadomość potęgi Boga wystarczy, by wykluczyć się z takiej rywalizacji.
-Szatan uważał się za niezwykle wyjątkowego i przewyższającego pięknem inne stworzenia, czy pycha i wzniosłość mogła go zgubić? Z pewnością przyczyniło się to do upadku, ale fakt ten nadal nie oznacza, że zły uważał się za wystarczająco potężnego, żeby zająć tron boży.
-Szatan nie chciał też służyć ludziom i odmówił oddania pokłonu Adamowi, ale doskonale wiedział, że z Bogiem nie da się wygrać.

Więc skąd ten bunt i próba przeciwstawienia się najpotężniejszej i najdoskonalszej postaci jaką jest Bóg?
Wszystkie te informacje mają wiele wspólnego z moim ostatecznym rozpoznaniem sprawy. Pozwalają wytypować główne cechy zagłady takie jak: Pycha, egoizm, zazdrość i samouwielbienie, które obudziły nieposłuszeństwo i nienawiść. Dzięki nadaniu odpowiedniej interpretacji jego powyższym poczynaniom i zamiarom, doszedłem do następujących wniosków i nadałem nową jakość postrzegania tego zagadnienia. Z moich ustaleń opartych na własnych przemyśleniach, stawiam odważną tezę o sposobie myślenia samego Diabła!

Znalezione obrazy dla zapytania szatan zdjecia
Szatan od samego początku wiedział, iż nie ma najmniejszych szans na jakiekolwiek zwycięstwo w prawdziwym tego słowa znaczeniu, przyjął zadziwiający sposób myślenia i realizowania swojego mrocznego planu. Bóg jako Egzystencja i Ekscelencja najczystszej postaci miłości, pragnie z całej mocy dawać szczęście swoim stworzeniom i dzielić się z nimi swoją potęgą i dobrocią. Jego priorytetem było od zawsze zbawić jak największą ilość stworzeń i prowadzić je przez wieczność w nieskończonej obfitości swojego oblicza. Jednak przebiegły i cwany Lucyfer,  zadecydował podjąć się dziwnej, ale zarazem fenomenalnie pomysłowej strategii. Uznał, że jego zwycięstwem będzie jego własna przegrana. Był świadomy, że w żaden sposób nie może równać się z Bogiem, którego celem było zbawienie i uszczęśliwianie dusz, więc postawił na własną autodestrukcje, zakładając, że to jedyna realna i ‘’skuteczna’’ forma walki z Bogiem. Tym sposobem przewartościował pojęcia zwycięstwa i porażki, nadając im nowy i odwrotny sens, sprzeczny z prawdziwym i pierwotnym ich znaczeniem. Zatem robi wszystko, by zatracić jak największą ilość ludzkich dusz, traktując własną destrukcje i przegraną za zwycięstwo.

      Krucjata anty boża.

 

Wszystkie religie z wyjątkiem chrystianizmu to lucyferiańskie odmiany satanizmu. Naukowe teorie o początku istnienia też należy przypisać Ojcu kłamstwa – Lucyferowi. Dlaczego?
Hasło przewodnie brzmi ”wszystko tylko nie Bóg”. O to bardzo ogólne, lecz treściwe i logiczne sprawozdanie, przeznaczone dla osób stawiających pierwsze kroki w poszerzaniu świadomości globalnej, umożliwiające nieco bardziej zrozumieć wykorzystanie nauki i podziału religijnego do prowadzenia ofensywy anty bożej.

Gdyby istniała jedna religia lub jedna teoria powstania wszechświata, dużo łatwiej byłoby zdemaskować spisek i odkryć prawdę. Ludzi na świecie jest wielu, ich charakter, podejście do życia, poziom inteligencji, talenty, poglądy są bardzo zróżnicowane. Jeżeli Szatan postawiłaby na promocje tylko jednej teorii i religii, zebrałby znacznie mniejsze żniwa. Dlatego przy wykorzystaniu rąk ludzkich, stworzył wiele teorii, filozofii, religii, systemów gospodarczo-politycznych, żeby przyciągnąć jak największą liczbę różniących się od siebie ludzi. Wszyscy nie uwierzyliby w jedno, więc uznano, że każdy wymysł i doktryna oddalająca od Boga jest dobra, gdyż jedni uwierzą w ufo, drudzy w Buddę, inni w Allaha, kolejni w wielki wybuch itp. itd. Dodatkowy profit to wywołanie dezorientacji i zamętu wspierającego cały ten szatański proces.

Podobny obraz
Zasypano nas milionami kłamstw, byśmy nie mogli połapać się, co jest prawdą, a co nie, tracąc czas na ich rozważanie, zamiast poznawać swego stwórcę. To zwykła diaboliczna zmyłka, dzięki której postawiono bardzo ważne pytanie, mianowicie, skąd wiadomo, że akurat istnieje nasz Bóg, a nie ich, a może to właśnie kosmici nas stworzyli lub jesteśmy wynikiem wielkiego wybuchu?

Po 1 – inteligentny ateista nawet jeżeli nie wierzy, to nie powinien wykluczać istnienia Boga, gdyż w ponadprzeciętnym umyśle po rozważeniu wszystkich tych możliwości dochodzi do stwierdzenia, że każda z tych teorii może być prawdziwa, gdyż wszystkie są tylko teoriami, osoba mniej rozgarnięta łyknie to, co jej lepiej zaprezentowano.

Znalezione obrazy dla zapytania bog zdjecia

Po 2 – jak zapoznasz się z ideologią wszystkich tych religii i teorii to nie musisz być wybitnie błyskotliwy, żeby dojść do wniosku, który z tych Bogów lub ”początków” jest najbardziej autentyczny i dobry. Chrystus wyraźnie pokazuje nam niesamowite mądrości w prostym wydaniu, byśmy wszyscy mogli je zrozumieć i daje najdoskonalszy z możliwych obraz kręgosłupa moralnego i wartości, jakich warto przestrzegać, mimo wszystko pozostawiając nam wolną wolę wyboru. Natomiast jak zapoznasz się z pozostałą resztą, szybko wywnioskujesz, że to niemoralne lub mało prawdopodobne i znajdziesz cały szereg nieprawidłowości, treści niezrozumiałych, zawiłych, sprzecznych, uczących niekiedy przemocy i głupoty, no i oczywiście kłamstw. Bóg jest odwieczny, nie ma początku ani końca i tego nas uczy, a wielki wybuch niby czego? a co było przed wielkim wybuchem? i tak by można pytać w nieskończoność, z tego wynika, że teoria sama w sobie jest oparta o absurd. To samo tyczy się kosmitów, nauka nie porusza tej kwestii gdyż powstaje ta sama błędna spirala: skąd ich stwórcy? A stwórcy stwórców skąd? Itd.

Podobny obraz

Po 3 – żeby to dogłębniej zrozumieć trzeba chcieć i szukać, wykorzystywać przymioty Boże, którymi zostaliśmy wyposażeni, a Bóg pozwoli CI na relacje. Wtedy już tylko czekać aż wybierze najlepszy moment, żeby dać Ci świadectwo idealnie dopasowane do Twojej osoby i potrzeb, tak abyś zrozumiał, że on jest i jest wszędzie, ale do tej pory go nie widziałeś, bo nie chciałaś zobaczyć.
A w jaki sposób Cię przekona to już wie tylko on, działa w przeróżny sposób i czyni doskonałe dzieła, po prostu mu ZAUFAJ!!
”Kto szuka ten znajdzie”

 

zrodlo:https://wolna-polska.pl/wiadomosci/bunt-szatana-i-krucjata-anty-boza-2019-04?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: