NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PILNE PO WPROWADZENIU „ACTA 2.0” I „TERREG” WCHODZI „Cyber Norm Initiative” to kolejne prawo pozwalające stawiać internautom zarzuty karne za publikowanie prawdy !! ZAGROŻONE NAWET KARĄ ŚMIERCI !!

Zachodnie mocarstwa planują opracować innowacyjną strategię dotyczącą działań podejmowanych w cyberprzestrzeni, aby w ten sposób zapewnić bezpieczeństwo systemom politycznym przed cyberatakami oraz dezinformacją. Polityka państw ma również obejmować procedurę sankcji dla podmiotów odpowiedzialnych za incydenty.

Propozycja strategii była omawiana przez ministrów spraw zagranicznych państw G7 podczas obrad we francuskim kurorcie Dinard.  Jak zaznaczył John Sullivan, zastępca sekretarza stanu USA, celem wspólnych prac jest zapobieżenie szkodliwej działalności w cyberprzestrzeni, która sięga od  kradzieży po strategiczne cyberataki. Niemniej istotna jest również identyfikacja źródła incydentu, ponieważ tylko w ten sposób można nałożyć sankcje na konkretny podmiot, zwłaszcza jeśli dotyczy to rządów innych państw.

„W zeszłym roku doszło do poważnego incydentu, zwanego NotPetya, który Stany Zjednoczone przypisały Rosji. Chcemy skłonić sojuszników i partnerów do przyłączenia się do tego rodzaju atrybucji, aby następnie nałożyć kary, sankcje i inne ograniczenia na konkretny podmiot odpowiedzialny za incydent” – tłumaczy John Sullivan. – „Ochrona naszych systemów demokratycznych jest, jak sądzę, czymś, co nas łączy. Dlatego G7 jest nadal czymś bardzo ważnym i aktualnym”.

[the_ad id=”46881″]

Unia Europejska świadoma zagrożenia już teraz przygotowuje się do prób ingerencji w majowe wybory do Parlamentu, podczas gdy Chrystia Freeland, kanadyjska minister spraw zagranicznych, stwierdziła, że jest „bardzo zaniepokojona” o bezpieczeństwo krajowych wyborów, które odbędą się w tym roku.

„Naszym zdaniem ingerencja w procesy wyborcze jest bardzo prawdopodobna i sądzimy, że już znacznie wcześniej złośliwe podmioty zagraniczne podejmowały szkodliwe działania, aby zakłócić naszą demokrację” – stwierdziła Chrystia Freeland.

W sobotę członkowie grupy G7 ogłosili, że planują stworzyć „Cyber Norm Initiative”, aby w ten sposób dzielić się najlepszymi praktykami i zachęcać inne państwa do przyłączenia się do inicjatywy. W specjalnej deklaracji „Dinard Declaration on the Cyber Norm Initiative” na temat powołania Cyber Norm Initiative państwa G7 zobowiązały się do intensyfikacji wzajemnej wymiany informacji oraz współpracy z innymi podmiotami  w celu skutecznego wdrożenia dobrowolnych, niewiążących norm „odpowiedzialnego zachowania” państw w cyberprzestrzeni. W dokumencie podkreślono również istotne znaczenie dzielenia się dobrymi praktykami i doświadczeniami, a także współpracy z innymi państwami, aby w ten sposób zaangażować je w szersze działania na rzecz nowej inicjatywy, w tym wzajemnego nabywania umiejętności czy budowy zaufania.

[the_ad id=”47092″]

Niemniej jednak deklaracja nie spełnia ambicji francuskich, ponieważ według Paryża konieczne jest stworzenie specjalnego kodeksu postępowania, który określałby działania ofensywne oraz defensywne w odpowiedzi na zachowanie wroga.

Jeremy Hunt, brytyjski minister spraw zagranicznych, stwierdził, że takie państwa jak Rosja mają „bardzo aktywną, zaplanowaną, przemyślaną strategię ingerencji w procesy demokratyczne państw zachodnich, aby w ten sposób siać niezgodę oraz chaos, gdziekolwiek się da”. W tym miejscu należy przypomnieć, że hakerzy oprócz cyberataków ukierunkowanych na amerykańskie i ukraińskie systemy podejmowali również działania wymierzone w parlament brytyjski i niemiecki.

„Jedna z dyskusji w ramach G7 dotyczy tego, co musimy zrobić, aby opracować skuteczną strategię odstraszającą. Cena za próbę ingerencji w nasze procesy demokratyczne musi być bardzo wysoka. Obecnie nie mamy tego typu strategii” – wskazuje szef brytyjskiego MSZ.

Również Japonia wyraziła swoje zaniepokojenie w odniesieniu do chińskich działań wobec tajwańskich wyborów, a także promujących roszczenia geograficzne Pekinu i jego percepcji historii w regionie. Jak wskazuje jeden z państwowych urzędników – „W obszarze Azji pojawiają się niepokojące incydenty”.

Członkowie G7 zapewnili, że firmy technologiczne oraz platformy mediów społecznościowych będą natychmiast usuwać treści o charakterze terrorystycznym ze swoich witryn.  Deklaracja w tej sprawie jest skutkiem ostatniego zamachu w nowozelandzkim mieście Christchurch, z którego była prowadzona transmisja live na Facebooku.

źródło

https://www.cyberdefence24.pl/zachod-bedzie-odstraszal-hackerow-nowa-inicjatywa-mocarstw

p.s 

CIEKAWE PRAWDA ?

CYWILNY PRZEPIS PRAWA – „ACTA 2.0” – PRZEGŁOSOWANY NA ETAPIE WDRAŻANIA- skutek prawny grzywny 

CYWILNY PRZEPIS PRAWA – TERREG  – PRZEGŁOSOWANY NA ETAPIE WDRAŻANIA – skutek prawny więzienie

WOJSKOWY PRZEPIS PRAWA – „Cyber Norm Initiative”- W PRZYGOTOWANIU – skutek prawny więzienie , lub w niektórych państwach w tym w USA KARA ŚMIERCI !! 

TAK TAK KARA ŚMIERCI BO OSKARŻENIE O ZDRADĘ I SZPIEGOSTWO W NIEKTÓRYCH POWAŻNYCH KRAJACH JEST KARANE ŚMIERCIĄ ………. a wiecie doskonale że jak USA tylko zechce to może sobie z dowolnego kraju ściągnąć tego obywatela nie USA i osądzić według prawa USA – army 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

5 thoughts on “PILNE PO WPROWADZENIU „ACTA 2.0” I „TERREG” WCHODZI „Cyber Norm Initiative” to kolejne prawo pozwalające stawiać internautom zarzuty karne za publikowanie prawdy !! ZAGROŻONE NAWET KARĄ ŚMIERCI !!

  1. Pisząc na tej stronie komentarze narażamy swoje życie? Przecież to jest amerykański server i amerykańskie prawo.

      1. Trochę się obawiam, bo kilka razy na amerykańców coś pisałem. Właściwie to codziennie można na nich coś napisać. Jak czytam niektóre wydarzenia to nie potrafię się powstrzymać.

        1. Ch..j z taką robotą. Nie wierzę amerykańcom. Dla mnie to są…………..no właśnie, czy mogę napisać kim są dla mnie amerykańce? Licząc na to że mi rano na chatę nie wejdą smutni panowie, słudzy ciemności?

  2. Ciekawe, dlaczego nikt ie naciska na producentów oprogramowania na załatanie znanych luk albo niech nałożą dotkliwe podatki na takie Majkrosofty 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: