DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Córka kobiety zatrzymanej w Dubaju prosi o zwolnienie matki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Córka kobiety zatrzymanej w Dubaju prosi o zwolnienie matki
Daughter of woman detained in Dubai pleads for mother's release
Zatrzymana w Dubaju

Córka brytyjskiej kobiety, która została aresztowana w Dubaju w związku z komentarzami w mediach społecznościowych w 2016 r. Obrażającymi nową żonę męża, błagała władcę Emiratow o jej uwolnienie.

55-letnia matka dziewczyny, Laleh Shahravesh, opisała zone Samaha Al Hammadiego na Facebooku jako „konia”, po tym, jak zszokowała ja wiadomość, że 42-letnia Tunezyjka wyszła za mąż za byłego męża Pedro wkrótce po otrzymaniu dokumentów rozwodowych po 18 latach związek małżeński.

Według grupy obrońców praw człowieka zatrzymanej w Dubaju, Sharavesh została aresztowany na lotnisku w Dubaju 10 marca po locie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wraz z córką, Paris, aby wziąć udział w pogrzebie Pedro, który niedawno zmarł na atak serca.

Paris Shahravesh, 14 lat, napisała list do szejka Mohammeda bin Rashida Al Maktouma, premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich i władcy Dubaju, prosząc go o uwolnienie jej matki.

„Nie widziałem matki w 23 dni iz każdym dniem czuję mniej nadziei na jej powrót. Proszę uprzejmie: proszę, zwróć paszport mojej matki i pozwól jej wrócić do domu ”- napisała w liscie Paris.

Dziewczyna powiedziała, że ​​byli przetrzymywani w poczekalni imigracyjnej przez cztery godziny, nie wiedząc, co się dzieje.


Zatrzymana w Dubaju
Napisała, że ​​policja krzyczała, aby przestała płakać, a jej matka została zmuszona do podpisania dokumentu w języku arabskim, którego nie rozumiała, aby zostać zwolnionym z posterunku policji.

„Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo się bałam, zwłaszcza po tym, jak straciłam ojca zaledwie tydzień wcześniej, ponieważ musiałam martwić się również o utratę matki” – napisała, dodając, że „złe samopoczucie w moim żołądku tylko się pogorszyło. ”

Paris powiedziała, że spędzili dwa dni w ambasadzie brytyjskiej, ale nie mogli pomóc.

Zgodnie z prawami cyberprzestępczości w Dubaju ludzie, którzy odwiedzają stan pustynny, mogą zostać ukarani grzywną i uwięzieni za publikacje w mediach społecznościowych przed ich wizytą, ostrzega grupa kampanii. Uważa się, że Sharavesh – który mieszkał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przez osiem miesięcy – został aresztowany w wyniku skargi nowej żony byłego męża.

Rzecznik MSZ powiedział Euronews, że „personel wspiera brytyjską kobietę i jej rodzinę po jej zatrzymaniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jesteśmy w kontakcie z władzami ZEA w sprawie jej sprawy”.

Przemawiając podczas podróży do Luksemburga, minister spraw zagranicznych Jeremy Hunt powiedział dziennikarzom, że rzad jest powaznie „zainteresowany” sprawa.

„Nasi dyplomaci w Zjednoczonych Emiratach Arabskich mają ogromne doświadczenie w załatwianiu spraw konsularnych, jak mieliliśmy sie okazje przekonac w sprawie Matthew Hedges-a, a więc zainteresowana otrzymuje najlepsze z możliwych wsparcie od FCO (ministerstwa spraw zagranicznych)”, powiedział.

https://www.euronews.com/2019/04/09/daughter-of-woman-detained-in-dubai-pleads-for-mother-s-release

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: