DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Brytyjce grozi więzienie w Dubaju za obrażanie na Facebooku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Brytyjce grozi w Dubaju kara więzienia za obrazę nowej partnerki ex-malzonka w formie porownania do konia w komentarzu ma Facebooku
Laleh Shahravesh
Image copyrightLALEH SHAHRAVESH
Tytuł Zdjęcia
Laleh Shahravesh stoi w obliczu oskarżenia w związku z dwoma komentarzami na Facebooku, które opublikowała na zdjęciach przedstawiających męża powtórnie ożenionego w 2016 roku
Brytyjska kobieta ma przed sobą dwa lata więzienia w Dubaju za nazwanie nowej żony byłego mężem „koniem” na Facebooku, powiedzieli obrońcy.

55-letnia Laleh Shahravesh została aresztowana na lotnisku w Dubaju po tym, jak poleciała na pogrzeb swojego byłego męża.

Staje w obliczu oskarżenia w związku z dwoma komentarzami na Facebooku, które opublikowała na zdjęciach przedstawiających męża powtórnie ożenionego w 2016 roku.

14-letnia córka pani Shahravesh, Paris, napisała do władcy Dubaju z prośbą o zwolnienie matki.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych stwierdziło, że wspiera matkę jedynaczki. Pani Shahravesh była żoną swojego byłego męża przez 18 lat, w tym czasie mieszkała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przez osiem miesięcy, zgodnie z informacjami Organizacji  „Zatrzymani w Dubaju”.

Kiedy wróciła do Wielkiej Brytanii ze swoją córką, jej mąż przebywał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a para rozwiodła się.

Pani Shahravesh odkryła, że ​​jej były mąż ożenił się ponownie, kiedy zobaczyła zdjęcia nowej pary na Facebooku.

Wysłała dwa komentarze do Farsi, w tym jeden, który glosił: „Mam nadzieję, że pójdziesz pod ziemię, idioto. Niech cię szlag. Zostawiłeś mnie dla tego konia”.

Zgodnie z prawem cyberprzestępczości ZEA osoba może zostać uwięziona lub ukarana grzywną za zniesławianie wypowiedzi w mediach społecznościowych.

Zatrzymana w Dubaju powiedziała, że ​​Shahravesh może zostać skazana na do dwóch lat więzienia lub ukarana grzywną w wysokości 50 000 funtów, mimo że 55-latka pisał posty na Facebooku w Wielkiej Brytanii.

Organizacja powiedziała, że ​​nowa żona byłego męża pani Shahravesh, która mieszka w Dubaju, zgłosiła komentarze.

Mówi się, że Shahravesh i jej córka poleciały do ​​ZEA 10 marca, by wziąć udział w pogrzebie bylego męża i ojca, który zmarł na atak serca.

W chwili aresztowania pani Shahravesh była z córką Paris, która później musiała sama lecieć do domu,  jak zeznała.

W liście do władcy Dubaju, szejka Mohammeda Bin Rashida al-Maktouma, Paris powiedziała, że jej matka została zmuszona do podpisania oświadczenia policji „napisanego po arabsku, którego nie rozumiała”.

Dodała: „Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo się bałam, zwłaszcza po tym, jak straciłam ojca zaledwie tydzień wcześniej, ponieważ musiałam się martwić o utratę matki”.

Zamykając list, napisała: „Proszę uprzejmie: proszę, zwróć paszport mojej matki i pozwól jej wrócić do domu”. Dyrektor generalny organizacji „Zatrzymani w Dubaju”, Radha Stirling, powiedziała BBC News, że zarówno jej organizacja, jak i Ministerstwo Spraw Zagranicznych (FCO) poprosiły skarżąca o wycofanie zarzutu, ale odmówiła.

Decyzja „wydaje się naprawdę rygorystyczna i powodowana rzadza zemsty”, dodała.

Pani Stirling powiedziała, że ​​jej klientka został zwolniony za kaucją, ale jej paszport został skonfiskowany, a ona obecnie mieszka w hotelu.

Powiedziała, że ​​Shahravesh była „absolutnie zrozpaczona” i musiała długo czekać na wyzdrowienie.

Jej córka była „bardzo zdenerwowana” i „przeżyła naprawdę to, co nazwałabyś piekłem”, powiedziała.

„Chce tylko połączyć się z matką” – dodała pani Stirling. 14-latka składała apelację w sprawie matki, powiedziała Stirling.

Dodała, że ​​„nikt naprawdę nie moze byc świadomy” surowości przepisów dotyczących cyberprzestępczości w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a FCO nie udało się odpowiednio ostrzec o nich turystów.

FCO powiedział w oświadczeniu: „Nasi pracownicy wspierają brytyjską kobietę i jej rodzinę po jej zatrzymaniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

„Jesteśmy w kontakcie z władzami ZEA w sprawie jej sprawy”.

https://www.bbc.co.uk/news/uk-47847740

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: