NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JAK ZACHOWA SIĘ POLICJA I WOJSKO GDY WPROWADZĄ REALIZACJĘ ACT 447 - POPRĄ NARÓD CZY BĘDĄ BRONIĆ ZDRAJCÓW!20 czerwca 2019
3 godziny temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Zapadła decyzja! Oto co czeka WSZYSTKICH protestujących nauczycieli! Broniarz ma teraz poważny problem

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Jak ustaliła Wirtualna Polska, Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie wydała 9 kwietnia prawnie wiążący i oficjalny komunikat: strajkujący nauczyciele nie mogą otrzymać żadnego wynagrodzenia oraz być zmuszani do strajku.

Znalezione obrazy dla zapytania strajk nauczycieli zdjecia

Zgodnie ze stanowiskiem RIO w Krakowie, która odpowiedziała na pytanie zadane przez Jarosława Szlachetkę, burmistrza miasta i gminy Myślenice, protestujący w całej Polsce nauczyciele oraz personel szkolny nie mogą otrzymać wynagrodzenia z kasy samorządowej za dni, w których wstrzymują sie od pracy.

Zgodnie z wykładnią art. 23 ustawy z dnia 23 maja 1991 r. o rozwiązywaniu sporów zbiorowych „udział pracownika w strajku zorganizowanym zgodnie z przepisami przywołanej ustawy nie stanowi naruszenia obowiązków pracowniczych, a w okresie strajku (…) pracownik zachowuje prawo do świadczenia z ubezpieczenia społecznego oraz uprawnienia ze stosunku pracy, z wyjątkiem prawa do wynagrodzenia” – czytamy.

Jak podkreśla krakowska Regionalna Izba Obrachunkowa, zacytowany przepis jednoznacznie przesądza, że „….

 

zrodlo:https://hnews.pl/index.php/2019/04/09/zapadla-decyzja-oto-co-czeka-wszystkich-protestujacych-nauczycieli-broniarz-ma-teraz-powazny-problem/?

2 thoughts on “Zapadła decyzja! Oto co czeka WSZYSTKICH protestujących nauczycieli! Broniarz ma teraz poważny problem

  1. jeszcze raz to napiszę. Nie „rząd ma władzę, tylko ludzie”. Dobrze by się stało, gdyby wszyscy nauczyciele odeszli z pracy teraz, zrezygnowali z niej. I co by rząd zrobił w Tej sprawie, HMMMMMMMMMMM? gdyby polska była by bez nauczycieli w szkołach?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: