DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WIRUS „GŁUPOTY” MASOWO ATAKUJE UMYSŁY LUDZI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wirus głupoty – czy coś takiego w ogóle istnieje? Okazuje się, że tak, co cztery lata temu potwierdzili naukowcy z Johns Hopkins School of Medicine i z University of Nebraska. Odkryty wirus atakujący ludzkie DNA sprawia, że średnio cztery osoby na dziesięć cierpi na zaburzenia funkcji poznawczych i osłabioną aktywność mózgu w kwestiach zdroworozsądkowego i racjonalnego myślenia…

Znalezione obrazy dla zapytania glupota ludzka zdjecia

W 2014 roku czasopismo naukowe Proceedings of the National Academy of Sciencespoinformowało o odkryciu „wirusa głupoty”, którego naturalnym środowiskiem są glony (algi).

Grupa naukowców z Johns Hopkins Medical School w Baltimore oraz University of Nebraska pod kierownictwem dr. Roberta Yolkena odkryła w próbkach pobranych z jamy ustnej i gardła zdrowych dorosłych osób sekwencje DNA homologiczne z chlorowirusem ATCV-1, o którym nie wiedziano dotychczas, by zakażał ludzi.

Znalezione obrazy dla zapytania glupota ludzka zdjecia

Szokujące odkrycie dowiodło jednak, że wirus ten zmienia ekspresję genów w mózgach u ludzi, w wyniku czego upośledza ich funkcje poznawcze, co z kolei sprawia, że ​​ludzie słabiej radzą sobie z rozwiązaniem testów kognitywnych, przetwarzaniem wizualnym, uczeniem się, pamięcią i świadomością przestrzenną.

Znalezione obrazy dla zapytania glupota ludzka zdjecia

90 osób zostało przebadanych na obecność wirusa, a 40 z nich uzyskało wynik pozytywny.

Wynika z tego, że w wyniku zakażenia chlorowirusem ATCV-1 cztery osoby na dziesięć nie są zdolne do szybkiego i dokładnego przetwarzania informacji wzrokowych, należytego przyswajania informacji i przetwarzania ich w racjonalny, pełnowartościowy, zdroworozsądkowy sposób, mają problemy z uwagą i koncentracją oraz nauką i zapamiętywaniem.

Znalezione obrazy dla zapytania glupota ludzka zdjecia

Innymi słowy, wirus ten po prostu ogłupia ludzi!

Naukowcy przeprowadzili dalsze testy na myszach.

Po wstrzyknięciu niezakażonych i zakażonych glonów w usta myszy okazało się, że zarażone zwierzęta potrzebowały 10% więcej czasu, by znaleźć drogę wyjścia z labiryntu niż myszy zdrowe i spędziły też o 20% mniej czasu na zwiedzaniu nowych obiektów.

Świadome ogłupianie?

Podobny obraz

Zdaniem naukowców chlorowirusy ATCV-1 mogą znacząco wpływać na zachowanie i pracę mózgu wielu ludzi.

Kiedy przyjrzymy się obecnym społeczeństwom, można śmiało stwierdzić, że „wirus głupoty” już dawno zaczął się rozprzestrzeniać drogą kropelkową.

 

Czyżby to było celowe, świadome działanie systemu?

Zarażenie takim „wirusem głupoty” może być tanim narzędziem celowego, masowego ogłupiania ludzi.

Znalezione obrazy dla zapytania glupota ludzka zdjecia

Popatrzmy tylko na ogłupiające reklamy, infantylne programy rozrywkowe, szeroko rozpowszechnianą „kulturę” mass mediów – ileż tam sprzeczności i delikatnie mówiąc zwykłej głupoty…

Komuś jednak bardzo zależy na takim ogłupianiu i zmianie sposobu myślenia ludzkości.

Zmieniając poznanie, wspomnienia, świadomość i odbierając racjonalność myślenia populacji, można przecież łatwo manipulować jednostkami i osiągnąć efekt wieloosobowej bezwolności intelektualnej…

 

zrodlo:https://www.odkrywamyzakryte.com/wirus-glupoty/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: