DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prezydent Syrii Baszar Asad podczas wywiaduAsad: Sytuacja w Wenezueli przypomina to, co stało się w Syrii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Syrii Baszar Asad oświadczył w czwartek podczas rozmowy z szefem MSZ Wenezueli Jorge Arreazem, że wydarzenia w Wenezueli przypominają to, co dzieje się w Syrii, przez fakt nielegalnej ingerencji państw zachodnich w sprawy wewnętrzne kraju – podaje służba prasowa syryjskiego prezydenta.

Prezydent Syrii Baszar Asad podczas wywiadu

„Polityka państw zachodnich na czele z USA względem wydarzeń w Wenezueli i ich jawna ingerencja w sprawy wewnętrzne tego kraju, a także nałożone na nią sankcje i embargo stały się przemyślaną metodyką tych krajów przeciwko wszystkim tym, którzy nie zgadzają się z ich polityką” – oświadczył na oficjalnym przyjęciu Asad.

Wydarzenia w Wenezueli przypominają wydarzenia w Syrii. Ich celem jest ustanowienie hegemonii w wybranych państwach i zawłaszczenie suwerenności z pogwałceniem prawa międzynarodowego i zasad Karty ONZ, które głoszą konieczność poszanowania suwerenności państw i prawa narodów do samookreślenia – oświadczył syryjski prezydent.

Znalezione obrazy dla zapytania baszar asad zdjecia

Arreaz przebywa z oficjalną wizytą w Damaszku w ramach tournée po państwach regionu, w czasie którego odwiedzi Turcję i Liban. Wcześniej w czwartek minister przeprowadził konferencję prasową z syryjskim szefem dyplomacji Walidem Muallemem.

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/polityka/2019040410158141-Sputnik-Asad-wenezuela-ingerencja-syria/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: