NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JAK ZACHOWA SIĘ POLICJA I WOJSKO GDY WPROWADZĄ REALIZACJĘ ACT 447 - POPRĄ NARÓD CZY BĘDĄ BRONIĆ ZDRAJCÓW!20 czerwca 2019
2 godziny temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

KRAMEK STOI ZA PROTESTEM NAUCZYCIELI?! TE INFORMACJE NIE POZOSTAWIAJĄ ŻADNYCH ZŁUDZEŃ!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Od wczoraj w Polsce trwa strajk nauczycieli. Jednym z głównych powodów takiej sytuacji jest brak porozumienia między ZNP a rządem. Jego organizacja przypomina fragment planu obalenia rządu PiS autorstwa Bartosza Kramka.

Słynny wpis Kramka – męża wydalonej z Polski Ludmiły Kozłowskiej – zatytułowany był “Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”. Zawierał instrukcje na temat tego, co należy robić, aby obalić polski rząd.

We wstępie Kramek pisał:

Wzbraniając się przed porównaniami z Majdanem (na którym byliśmy wraz z grupą polskich parlamentarzystów obecni od samego początku), nie mogę – oddając wielki hołd pamięci ofiar Niebiańskiej Sotni – jednocześnie uciec od płynących z niego inspiracji. Pamiętajmy także, że ukraiński Majdan 2013/2014 składał się zasadniczo z dwóch faz, a jego faza pierwsza tzw. Euromajdan była oparta o pozytywne postulaty i obywatelską kreatywność, które łączyły się w stanowczy i mocny, lecz w pełni pokojowy protest przeciwko rządowi.  

Znalezione obrazy dla zapytania protest nauczycieli zdjecia

Następnie przedstawiał kolejne etapy działania mającego na celu obalenie demokratycznie wybranej władzy.

2. Skuteczność wymaga zmobilizowania szerokich mas społecznych, a zanim to nastąpi wielu środowisk, których opór może sparaliżować funkcjonowanie państwa; wymaga to rozmów prowadzonych przez opozycję i czołowych działaczy społecznych z centralami związków zawodowych (w szczególności ZNP) i przedstawicielami biznesu (Polska Rada Biznesu, Business Centre Club, Konfederacja Lewiatan). Konsekwencje braku niezależnego sądownictwa uderzają we wszystkich.Nauczyciele mają swój dodatkowy, partykularny i pilny interes – walkę z antyreformą systemu edukacji (i w konsekwencji – utratą wielu miejsc pracy). Zgoda może nie być łatwa, a środowiska podzielone, ale braku próby porozumienia historia nam nie wybaczy.

Znalezione obrazy dla zapytania protest nauczycieli zdjecia

3. Strajk generalny nauczycieli, czy też – w przypadku formalnie nie mogących strajkować sędziów sądów powszechnych i administracyjnych – szeroko zakrojony protest w formie przerw w pracy i powstrzymania się od wykonywania czynności służbowych. Powinno to wywołać poważne i szerokie zaniepokojenie społeczne, którego władze nie będą mogły ignorować; to już nie będzie walka o sądy, to będzie walka o Polskę. Oczywiście postulowany protest sędziów wymaga głębszej analizy tak, by nie narażać na niebezpieczeństwo ogółu społeczeństwa. Zasadny wydaje się jego szeroki, lecz jednak selektywny charakter; nadal konieczne będzie choćby podejmowanie decyzji o stosowaniu aresztu tymczasowego w celu izolowania jednostek niebezpiecznych). Co ze strajkiem studentów i nauczycieli akademickich?

 

zrodlo:https://propublico24.pl/index.php/2019/04/09/kramek-stoi-za-protestem-nauczycieli-te-informacje-nie-pozostawiaja-zadnych-zludzen/?

One thought on “KRAMEK STOI ZA PROTESTEM NAUCZYCIELI?! TE INFORMACJE NIE POZOSTAWIAJĄ ŻADNYCH ZŁUDZEŃ!

  1. nie chodzi tu o żaden „majdan”. Chodzi o „absurdy”, które robią dla samych siebie,lub pod siebie. A dla obywateli żadne „absurdy nie będą tolerowane i żadna zgoda nie będzie wyrażana. Przypomnijcie sobie te „AFERY”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: