DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KRAMEK STOI ZA PROTESTEM NAUCZYCIELI?! TE INFORMACJE NIE POZOSTAWIAJĄ ŻADNYCH ZŁUDZEŃ!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Od wczoraj w Polsce trwa strajk nauczycieli. Jednym z głównych powodów takiej sytuacji jest brak porozumienia między ZNP a rządem. Jego organizacja przypomina fragment planu obalenia rządu PiS autorstwa Bartosza Kramka.

Słynny wpis Kramka – męża wydalonej z Polski Ludmiły Kozłowskiej – zatytułowany był “Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”. Zawierał instrukcje na temat tego, co należy robić, aby obalić polski rząd.

We wstępie Kramek pisał:

Wzbraniając się przed porównaniami z Majdanem (na którym byliśmy wraz z grupą polskich parlamentarzystów obecni od samego początku), nie mogę – oddając wielki hołd pamięci ofiar Niebiańskiej Sotni – jednocześnie uciec od płynących z niego inspiracji. Pamiętajmy także, że ukraiński Majdan 2013/2014 składał się zasadniczo z dwóch faz, a jego faza pierwsza tzw. Euromajdan była oparta o pozytywne postulaty i obywatelską kreatywność, które łączyły się w stanowczy i mocny, lecz w pełni pokojowy protest przeciwko rządowi.  

Znalezione obrazy dla zapytania protest nauczycieli zdjecia

Następnie przedstawiał kolejne etapy działania mającego na celu obalenie demokratycznie wybranej władzy.

2. Skuteczność wymaga zmobilizowania szerokich mas społecznych, a zanim to nastąpi wielu środowisk, których opór może sparaliżować funkcjonowanie państwa; wymaga to rozmów prowadzonych przez opozycję i czołowych działaczy społecznych z centralami związków zawodowych (w szczególności ZNP) i przedstawicielami biznesu (Polska Rada Biznesu, Business Centre Club, Konfederacja Lewiatan). Konsekwencje braku niezależnego sądownictwa uderzają we wszystkich.Nauczyciele mają swój dodatkowy, partykularny i pilny interes – walkę z antyreformą systemu edukacji (i w konsekwencji – utratą wielu miejsc pracy). Zgoda może nie być łatwa, a środowiska podzielone, ale braku próby porozumienia historia nam nie wybaczy.

Znalezione obrazy dla zapytania protest nauczycieli zdjecia

3. Strajk generalny nauczycieli, czy też – w przypadku formalnie nie mogących strajkować sędziów sądów powszechnych i administracyjnych – szeroko zakrojony protest w formie przerw w pracy i powstrzymania się od wykonywania czynności służbowych. Powinno to wywołać poważne i szerokie zaniepokojenie społeczne, którego władze nie będą mogły ignorować; to już nie będzie walka o sądy, to będzie walka o Polskę. Oczywiście postulowany protest sędziów wymaga głębszej analizy tak, by nie narażać na niebezpieczeństwo ogółu społeczeństwa. Zasadny wydaje się jego szeroki, lecz jednak selektywny charakter; nadal konieczne będzie choćby podejmowanie decyzji o stosowaniu aresztu tymczasowego w celu izolowania jednostek niebezpiecznych). Co ze strajkiem studentów i nauczycieli akademickich?

 

zrodlo:https://propublico24.pl/index.php/2019/04/09/kramek-stoi-za-protestem-nauczycieli-te-informacje-nie-pozostawiaja-zadnych-zludzen/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “KRAMEK STOI ZA PROTESTEM NAUCZYCIELI?! TE INFORMACJE NIE POZOSTAWIAJĄ ŻADNYCH ZŁUDZEŃ!

  1. nie chodzi tu o żaden „majdan”. Chodzi o „absurdy”, które robią dla samych siebie,lub pod siebie. A dla obywateli żadne „absurdy nie będą tolerowane i żadna zgoda nie będzie wyrażana. Przypomnijcie sobie te „AFERY”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: