DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„III wojna światowa rozpocznie się w Orzyszu w Polsce”. Sekretarz Stanu USA potwierdził te doniesienia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Mike Pompeo i grzyb atomowy - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/Pixabay
Mike Pompeo i grzyb atomowy – zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/Pixabay
Brytyjski dziennik „The Sun” ostrzega przed planowaną przez Rosjan inwazją na Polskę. Jak informuje gazeta, III wojna światowa ma rozpocząć się w przygranicznym Orzyszu nazywanym „słabym punktem Europy”. Sekretarz stanu USA Mike Pompeo potwierdza te doniesienia.

Znany brytyjski dziennik ostrzega, że wielkimi krokami zbliżamy się do III wojny światowej. „The Sun” zwraca uwagę na słowa Pompeo na temat Rosji w kontekście Polski.

– III wojna światowa może zacząć się w Orzyszu, tym małym polskim mieście, zwanym „słabym punktem Europy” – czytamy w „The Sun”.

Niedawno przed scenariuszem inwazji na Polskę ze strony Rosji zwracał uwagę szef ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony. Jednak nikt nie wziął na serio ukraińskich ostrzeżeń przez III wojną światową.

Uderzenie Rosji miałoby nadejść ze strony Obwodu Kaliningradzkiego. Tego samego zdania jest Pompeo. Przyznał to właśnie podczas wizyty w Bemowie Piskim pod Orzyszem. – To, co się dzieje na Ukrainie, otworzyło nam oczy na to, że Rosjanie mogą próbować otworzyć drugi front właśnie tutaj – powiedział Mike Pompeo.

https://nczas.com/2019/04/08/hit-miesiaca-iii-wojna-swiatowa-rozpocznie-sie-w-orzyszu-w-polsce-sekretarz-stanu-usa-potwierdzil-te-doniesienia/

https://www.thesun.co.uk/news/8432216/world-war-iii-poland-russia-europe-weak-point-invasion/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “„III wojna światowa rozpocznie się w Orzyszu w Polsce”. Sekretarz Stanu USA potwierdził te doniesienia

  1. A może też być tak że amerykanie wystrzelą w nas rakiety pod fałszywą flagą i oznajmią w mediach że Rosja zaatakowała Polskę czyli NATO i cały ten bajzel pójdzie w chu…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: