NA ŻYWO 20.30 M.MACIAK I J.CALEIB " CENZURA CZY WYMAZYWANIE HISTORII "24 czerwca 2019
19 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

FILM ZA KTÓRY SKASOWANO A.JABŁONOWSKIEMU 2 KONTA NA YOUTUBE – OBEJRZYJ KONIECZNIE

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

[convertiser_payday_offers type=”short_term,long_term” loan_amount=”5000″ blacklist_check=”no” income_proof=”no” highlight=”3″ template=”list” show_loan_simulation=”yes” item_style=”light-green” show_loan_promotion=”yes” promo_text_style=”blue-dark” limit=”50″ ordering=”rating” /]

[convertiser_comparison offer_color=”#607D8B” offer_weight=”bold” price_color=”#4CAF50″ price_weight=”bolder” limit=”0″ order=”desc” /]

[convertiser_recommendations id=”YlnNBMAnWD” /]

3 thoughts on “FILM ZA KTÓRY SKASOWANO A.JABŁONOWSKIEMU 2 KONTA NA YOUTUBE – OBEJRZYJ KONIECZNIE

  1. Czy to jest tak, że Tusk i Kaczyński krzycząc ‚sława ukrainie’ na Ukrainie, to tak samo jakby krzyczeli ‚sieg heil’ w Berlinie? Moim zdaniem tak. Oj panie Jabłonowski, obawiam się że na YT już pan nie wróci. Już pana tam nie wpuszczą. Za dużo pan wie. I niech pan na siebie teraz bardziej uważa, bo ich pan mocno wkurwił.

  2. No to się nie dziwię że panu Jabłonowskiemu usunęli film i konto. Przecież pokazał prawdę o Ukrach. To się na pewno nie spodobało Ukrom i antypolskiemu rządowi na Wiejskiej w Warszawie. Ciekawy film bo filmików z czasów wojny umieszczonych w tym filmie ja nigdy nie widziałem. Może słabo szukałem, ale dziękuję panie Jabłonowski za tą wiedzę. Ukry już rozszczepu kutasa dostały na widok tych filmów o prawdzie o sobie samych. Niech pan wbija na stałe na miziaforum bo na wrogim Ytube już pana nie chcą. Szkoda pańskiego czasu panie Jabłonowski-Olszański na zakładanie stu kont na żydowskiej platformie YT. Wiem że jest pan wkurwiony. Pociągnie pan za sobą co najmniej kilka tysięcy Polaków. Proponuję założyć jeszcze jedno konto na żydowskim YT i poinformować widzów i ewentualnych fanów oraz fanki że od teraz można pana zobaczyć i posłuchać tylko na miziaforum, bo tylko na miziaforum jest wolność wypowiedzi. Panie Jabłonowski, inni też zostaną wypierdzieleni z żydowskiego YT. Niestety to jest ich platforma i mogą wywalać kogo chcą. A pan nie zdąży nawet założyć kanału, a oni już będą wiedzieli że go pan w tej chwili zakłada i pana wywalą parę sekund później. Zresztą bot to zrobi. Zapraszamy na miziaforum panie Wojciechu. Niech pan tu prowadzi strimy, daje filmy, to co do tej pory. Sława naszym przodkom, chwała wielkiej Lechii.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: