DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CHEMIOTERAPIA ZABIJA CZĘŚCIEJ NIŻ RAK – SZOKUJĄCE WYNIKI BADAŃ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Chemioterapia traktowana jest przez większość lekarzy jako najlepsza metoda walki z rakiem. Tymczasem badania pokazują, że nawet 50 procent pacjentów zabijają podawane im lekarstwa, a nie sama choroba. Śmiertelność związana z podawaniem chemioterapii wzrasta w przerażającym tempie…

Znalezione obrazy dla zapytania chemioterapia zdjecia

Badacze z Public Health England i Cancer Research UK przeprowadzili przełomowe badanie, w którym po raz pierwszy zajęli się liczbą zgonów pacjentów z chorobą nowotworową, którzy zmarli w ciągu 30 dni od rozpoczęcia chemioterapii.

Wszystko wskazywało na to, że to właśnie ta metoda leczenia, a nie sam rak, była bezpośrednią przyczyną ich śmierci.

Znalezione obrazy dla zapytania chemioterapia zdjecia

Chemioterapia zabija

Analizując śmiertelność pacjentów onkologicznych w szpitalach w Wielkiej Brytanii, naukowcy odkryli przerażający związek między ich zgonami a chemioterapią.

Zgromadzili dane dotyczące wszystkich kobiet z rakiem piersi i wszystkich pacjentów chorych na raka płuc, mieszkających w Anglii, którzy ukończyli 24 lata i rozpoczęli przyjmowanie cyklu chemioterapii w 2014 roku.

Okazało się, że w całej Anglii około 8,4% pacjentów z rakiem płuc i 2,4% pacjentek z rakiem piersi zmarło w ciągu jednego miesiąca od podania chemii.

Znalezione obrazy dla zapytania chemioterapia zdjecia

W niektórych szpitalach, tak jak np. w Milton Keynes wskaźnik ten był o wiele wyższy i w przypadku bardzo małej liczby pacjentów z rakiem płuc, sięgał prawie 51%.

W niektórych regionach Wielkiej Brytanii liczba zgonów pacjentów z rakiem płuca, za które odpowiadała chemioterapia, była „znacznie wyższa” niż średnia krajowa.

Upadek kontra zwycięstwo

W ostatnich latach chemioterapia poddawana jest licznym krytykom, ponieważ lek nie oszczędza zdrowych komórek.

Potężna siła niszcząca zdrowe komórki może nie wiązać terapii ze zwycięstwem, lecz z upadkiem pacjentów.

Naukowcy zalecili lekarzom zachowanie większej ostrożności przy sprawdzaniu, którzy pacjenci powinni być poddani chemioterapii.

Znalezione obrazy dla zapytania chemioterapia zdjecia

Szczególnie nie zalecają wprowadzania takiej metody leczenia u pacjentów starszych i w bardzo ciężkich stanach.

Lepsza w tym przypadku może okazać się po prostu opieka paliatywna, która przyniesie ulgę niż chemioterapia, która sprzyja cierpieniu.

Problem polega na tym, że niektórzy pacjenci umierający w ciągu 30 dni od podania chemii prawdopodobnie nie powinni w ogóle jej otrzymać. Ilu jest takich pacjentów? Nie ma łatwego sposobu, aby odpowiedzieć na to pytanie, ale może warto byłoby zajrzeć do tych szpitali, w których umieralność była najwyższa i sprawdzić, w jakich przypadkach poddawanie pacjenta chemioterapii nie ma sensu.

Tymczasem lekarze w Stanach Zjednoczonych nie chcą słyszeć o alternatywnych metodach leczenia raka i skupieni na wiedzy dostarczanej przez Big Pharmę, zmuszają nieletnich pacjentów onkologicznych do przyjmowania chemioterapii.

Tak było np. w przypadku 17-letniej Cassandry C. cierpiącej na rzadki nowotwór, tzw. chłoniaka Hodgkina.

Lekarze stwierdzili, że powinna poddać się chemioterapii, a gdy dziewczyna odmówiła, sprawa na wniosek urzędu ds. dziecka trafiła do sądu, gdzie wydano „wyrok”.

Znalezione obrazy dla zapytania chemioterapia zdjecia

Cassandra została siłą zabrana przez policję do szpitala, gdzie przywiązano ją do łóżka i poddano wyniszczającej chemioterapii.

Skoro chemioterapia zabija częściej niż rak to dlaczego jest tak rekomendowaną metodą leczenia nowotworów? – Bo jest po prostu źródłem dobrego zysku.

A przecież istnieją alternatywne metody walki z rakiem, które są o wiele bardziej skuteczne i bezpieczne, co potwierdzają liczne przypadki uzdrowień.

 

zrodlo:https://www.odkrywamyzakryte.com/chemioterapia-zabija/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: