DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE (1/2) HISTORIA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zamysłem było, na podstawie wszystkich dostępnych źródeł, stworzyć najbardziej wyczerpujący „dokument” o jasnowidzu Alois Irlmaier. To jest część 1. – Historia życia Irlmaiera. W części 2. rozpracowane są gruntownie jego przepowiednie. Wszystkie teksty są „autorskimi tłumaczeniami” i w takiej formie nigdzie nie dostępne w języku polskim. Zachęcam jednak, do obejrzenia obydwu części…….

 

 

zrodlo:YTBald TV

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE (1/2) HISTORIA

  1. ciekawe to jasnowidzenie, tak jakby niektorzy byli w stanie widziec co sie wydarzy a skoro widza to znaczy ze to juz jest z gory zaplanowane, byc moze zyjemy w wyrezyserowanej rzeczywistosci i nie mamy wielkiego wplywu na to co juz jest zaplanowane, byc moze nasze zycie to film a my go przezywamy lub ogladamy po raz pierwszy albo nie pamietamy ze go juz ogladalismy, jedni pamietaja swoje poprzednie zycia drudzy widza swoje przyszle zycie a cala reszta dowiaduje sie o tym z telewizora.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: