DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

UWAGA !! RAKOTWÓRCZY PRODUKT SPOŻYWCZY !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności: Nastąpiło wycofanie partii produktu „Lord Nelson herbatka ziołowa w piramidkach sort. lipa 30 g”.

Zakwestionowana herbata firmy Mokate

Zakwestionowana herbata firmy Mokate /Informacja prasowa

Stwierdzony w produkcie poziom alkaloidów pirolizydynowych może stwarzać zagrożenie dla zdrowia konsumentów. Szczegóły dotyczące produktu: Nazwa produktu: Lord Nelson herbatka ziołowa w piramidkach sort. lipa 30 g. Numer partii: L08011940 A. Data minimalnej trwałości: 01.2021. Producent: Mokate S.A., ul. Katowicka 265a, 43-450 Ustroń. Kraj pochodzenia: Polska.

Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli: Firmy Mokate SA oraz Lidl wycofują z obrotu handlowego kwestionowaną partię produktu. Firma Lidl poinformowała klientów o wycofaniu umieszczając plakat na swojej stronie internetowej, oraz we wszystkich sklepach sieci. Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej nadzorują proces wycofywania.

Zalecenia dla konsumentów: Nie należy spożywać wskazanej w komunikacie partii produktu. Produkt można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/firma/news/ostrzezenie-publiczne-dotyczace-zywnosci-wycofanie-partii,2608725,1852?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “UWAGA !! RAKOTWÓRCZY PRODUKT SPOŻYWCZY !!

  1. Jakby to było w poważnym i wolnym Kraju, to by lidlowi dowalili taką karę że by zwinęli interes i poszli by do domu z płaczem, do mamusi Makreli. Mamusiu Makrelo, a oni mnie przezywają, że ja ich truję…….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: