DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pod hasłem ?Stop Nielegalnym Przewozom? w Warszawie rozpoczął się protest taksówkarzy /PAP POLICJA ZAPOWIEDZIAŁA BEZWZGLĘDNE KARANIE TAKSÓWKARZY ZA NAJMNIEJSZE PRZEWINIENIA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Na S8 na wysokości Warszawy, pomiędzy węzłem Zielonka a węzłem Łabiszyńska spowolniony jest ruch na jezdni w kierunku Poznania. Przewidywany czas utrudnienia to ok. 2 godziny – poinformował Punkt Informacji Drogowej GDDKiA, oddział w Warszawie. Utrudnienie występuje również na S2 na wysokości Warszawy, pomiędzy węzłem Konotopa a węzłem Opacz. Tam z powodu strajku spowolniony jest ruch na jezdni w kierunku ul. Puławskiej. Utrudnienie może potrwać ok. 1,5 godziny.

– – – – –

Stołeczna policja: Podejmiemy zdecydowane działania w przypadku łamania przepisów

Stołeczna policja poinformowała, że będzie podejmować zdecydowane działania, jeśli w trakcie strajku taksówkarzy dojdzie do łamania przepisów ruchu drogowego. W tej chwili w proteście może uczestniczyć ok. tysiąca pojazdów.

Rzecznik KSP kom. Sylwester Marczak powiedział PAP, że „niestety należy spodziewać się utrudnień, biorąc pod uwagę liczbę taksówkarzy, którzy w tej chwili biorą udział w proteście w Warszawie”. Dodał, że jest to już ok. tysiąca pojazdów.

– Z naszej strony będziemy prowadzić działania polegające na zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom ruchu drogowego. Tam, gdzie będziemy mieć do czynienia z tamowaniem ruchu, podejmiemy stosowne, zdecydowane działania. Jeśli będą łamane przepisy ruchu drogowego czyli dojdzie do wykroczeń, podejmiemy normalne interwencje – podkreślił.

Marczak zaznaczył, że trzeba pamiętać o tym, że liczba pojazdów uczestniczących w strajku jest bardzo duża. Dodał, że jest kilka ważnych punktów i ulic na terenie Warszawy, gdzie pojawiają się większe ilości taksówkarzy.

Teraz taksówkarze przemieszczają się m.in. Wisłostradą w kierunku Torwaru. Ruch na Wisłostradzie jest spowolniony. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów biorący udział w proteście kierowcy mają pozostawić swoje samochody na parkingu na Torwarze i stamtąd ruszyć pod kancelarię premiera.

[the_ad id=”46665″]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: