DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PiS zdradził! Europosłowie poparli skandaliczną rezolucję. Będą promować Murzynów i wspierać imigrację

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Podczas ostatniego posiedzenia Parlamentu Europejskiego, w którym obowiązywała skala prawnie ważna, można uzyskać większą ilość głosów. Co ciekawe tylko czterech Polaków europosłów było przeciwko, a cała reszta poparła lewacki bełkot.

Jarosław Kaczyński (PiS) oraz imigranci - zdjęcie ilustracyjne.  / foto: PAPJarosław Kaczyński (PiS) oraz imigranci – zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP

26 marca Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie „przygotowań jeszcze w roku roku”.

Zgodnie z tekstem w sprawie nierzetelności należy się zrekompensować za przeszłe akty niesprawiedliwości. PE zachęca do walki z przejawami nienawiści rasowej oraz tzw. dyskryminacji pozytywnej, czyli przywilejów dla Murzynów.

Znalezione obrazy dla zapytania imigranci zdjecia

Rezolucja dla osób przyjeżdżających do pracy. Żeby nie być gołosłownym oto najciekawsze fragmenty, która oczywiście nie traktuje o Murzynach, ale „Afroeuropejczykach”:

sztuka. 1:  apeluje do państw członkowskich i instytucji UE, że osoby pochodzenia afrykańskiego doświadczają w tym samym rasizmu, dyskryminacji i ksenofobii, że nie mogą być równe z innymi osobami.

sztuka. 5:  instytucje UE i państwa członkowskie, przez oficjalnie uznane i uwypuklały historię osób afrykańskich w Europie, w tym historii przeszłych i obecnych niesprawiedliwości.

sztuka. 10:  informacje o instytucjach UE i jej państwie członkowskim, przez dążące do systemowego traktowania przestępstw z nienawiściami oraz przez z innymi kluczami zainteresowanymi stronami opracowanymi skuteczne metody reagowania na te zjawiska.

sztuka. 13:  zapowiedź, według programu, w którym programowanie jest wykonywane w przyszłości.

sztuka. 21:  apeluje do instytucji UE i państwowe o promowaniu i finansowaniu osób afrykańskich.

sztuka. 23:  apeluje do Komisji Europejskiej o zapewnienie bezpiecznych i legalnych dróg wjazdu do UE dla migrantów.

Znalezione obrazy dla zapytania imigranci zdjecia

Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i informacyjnych w Europie i na świecie. Poza tym propaguje wszystkich podatników, czyli w białych, przez finansować a do programów mieszkaniowych, a to edukacyjne, dla mniejszości czarnoskórej.

Podobny obraz

Rezolucja została dołączona do większości głosów. „Za” było 535 europosłów, przy „80” głosach sprzeciwu. Cała niemal Polska delegacja zagłosowała „za”, przekierowanie czy głosowanie o SLD, PSL, PO czy PiS-u. Przeciwko byli czterej z Europy: Dobromir Sośnierz i Robert Iwaszkiewicz z partii KORWiN oraz Michał Marusik i Stanisław Żółtek z formacji PolExit. Jedynym europosłem z Polski, który był od głosu był Marek Jurek z Prawicy RP.

 

zrodlo: https: //nczas.com/2019/04/02/pis-zdradzil-europoslowie-poparli-skandaliczna-rezolucje-beda-promowac-murzynow-i-wspierac-imigracje/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: