NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PiS zdradził! Europosłowie poparli skandaliczną rezolucję. Będą promować Murzynów i wspierać imigrację

Podczas ostatniego posiedzenia Parlamentu Europejskiego, w którym obowiązywała skala prawnie ważna, można uzyskać większą ilość głosów. Co ciekawe tylko czterech Polaków europosłów było przeciwko, a cała reszta poparła lewacki bełkot.

Jarosław Kaczyński (PiS) oraz imigranci - zdjęcie ilustracyjne.  / foto: PAPJarosław Kaczyński (PiS) oraz imigranci – zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP

26 marca Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie „przygotowań jeszcze w roku roku”.

Zgodnie z tekstem w sprawie nierzetelności należy się zrekompensować za przeszłe akty niesprawiedliwości. PE zachęca do walki z przejawami nienawiści rasowej oraz tzw. dyskryminacji pozytywnej, czyli przywilejów dla Murzynów.

Znalezione obrazy dla zapytania imigranci zdjecia

Rezolucja dla osób przyjeżdżających do pracy. Żeby nie być gołosłownym oto najciekawsze fragmenty, która oczywiście nie traktuje o Murzynach, ale „Afroeuropejczykach”:

sztuka. 1:  apeluje do państw członkowskich i instytucji UE, że osoby pochodzenia afrykańskiego doświadczają w tym samym rasizmu, dyskryminacji i ksenofobii, że nie mogą być równe z innymi osobami.

sztuka. 5:  instytucje UE i państwa członkowskie, przez oficjalnie uznane i uwypuklały historię osób afrykańskich w Europie, w tym historii przeszłych i obecnych niesprawiedliwości.

sztuka. 10:  informacje o instytucjach UE i jej państwie członkowskim, przez dążące do systemowego traktowania przestępstw z nienawiściami oraz przez z innymi kluczami zainteresowanymi stronami opracowanymi skuteczne metody reagowania na te zjawiska.

sztuka. 13:  zapowiedź, według programu, w którym programowanie jest wykonywane w przyszłości.

sztuka. 21:  apeluje do instytucji UE i państwowe o promowaniu i finansowaniu osób afrykańskich.

sztuka. 23:  apeluje do Komisji Europejskiej o zapewnienie bezpiecznych i legalnych dróg wjazdu do UE dla migrantów.

Znalezione obrazy dla zapytania imigranci zdjecia

Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i informacyjnych w Europie i na świecie. Poza tym propaguje wszystkich podatników, czyli w białych, przez finansować a do programów mieszkaniowych, a to edukacyjne, dla mniejszości czarnoskórej.

Podobny obraz

Rezolucja została dołączona do większości głosów. „Za” było 535 europosłów, przy „80” głosach sprzeciwu. Cała niemal Polska delegacja zagłosowała „za”, przekierowanie czy głosowanie o SLD, PSL, PO czy PiS-u. Przeciwko byli czterej z Europy: Dobromir Sośnierz i Robert Iwaszkiewicz z partii KORWiN oraz Michał Marusik i Stanisław Żółtek z formacji PolExit. Jedynym europosłem z Polski, który był od głosu był Marek Jurek z Prawicy RP.

 

zrodlo: https: //nczas.com/2019/04/02/pis-zdradzil-europoslowie-poparli-skandaliczna-rezolucje-beda-promowac-murzynow-i-wspierac-imigracje/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: