DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Cala prawda o wojnie w Iraku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Kompilacja materiału, której celem jest przedstawienie prawdziwych informacji, które dotyczą wojny w Iraku. Wykorzystałem moim zdaniem najlepsze materiały z internetu jak i przede wszystkim z dokumentu Fahrenheit 9/11 by posłużyły mi do ukazania w całej okazałości prawdziwą, czyli zaplanowaną i agresywną politykę imperium amerykańskiego zasłaniającą się pod płaszczykiem wolności, demokracji i współczuciu bliźnim. Wykorzystując nowe zjawisko jakim miał się jawić islamski terroryzm zmanipulowali i oszukali opinie publiczną, ba nawet inne kraje by obalić suwerenny rządu Saddama.

Znalezione obrazy dla zapytania atak na irak zdjecia

To własnie atak na Irak był zaczątkiem narodzenia się prawdziwego terroryzmu islamskiego, zrodzonego z bólu, cierpienia i patriotycznego obowiązku wobec swoich bliskich i narodu a nie gniew i barbarzyństwo – bo tak im się podobało (wielu tak własnie paradoksalnie uważa..). (ewentualnie że tak im religia mówi. jeżeli by Ci zabito rodzinę, okupowano kraj, powiesili prezydenta jakikolwiek by był, jawnie wstawiając na jego miejsce własnego, nie mając żadnego oparcia fizycznego jak i pomocy z zewnątrz? Czyż religia nie stała by się jedynym motywatorem szczególnie w kraju gdzie świeckość i religijność przeplatały się od tysiącleci na tych terenach?)

Podobny obraz

My Polacy nazywaliśmy to powstańcami, a USA zbezcześciła to słowo mianem zrównania tego znaczenia z terrorystami. To własnie pokazuje nikczemność, cynizm i bezwzględność władzy w Waszyngtonie. Wypaczyli nam obraz otaczającego nas świata. Nabraliśmy się w Iraku, ale co zgrozo następnie w Libii, Egipcie a teraz możliwe że i w Syrii. (Obecnie będzie to już drugie podejście, bo pierwsze mieliśmy w 2013 r. które na szczęście dzięki opinii publicznej zostało zatrzymane).

 

zrodlo:YT (Ripsonor News)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: