DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Brawo Gniezno! Prezydent Budasz zakazał marszu równości LGBTWC. Wyrzucą go za to z PO i będą chcieli zastraszyć i zaszczuć

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Gnieźnie miał się odbyć marsz równości LGBTWC. Prezydent miast nie wydał jednak zgody.

Tomasz Budasz nie wydał zgody na mający się w Gnieźnie marsz LGBT, czy jak się teraz nazywa. Lesbijki, homoseksualiści, biseksualiści, zmiennopłciowcy chcieli maszerować i ogłosić Gniezno „pierwsza stolica równości”.

Tomasz Budasz, prezydent Gniezna nie zgodziÅ ??  sie ??  na pochód LGBT.  PAP / Tomasz Zakrzewski

Tomasz Budasz, prezydent Gniezna nie zgodził się na pochód LGBT. PAP / Tomasz Zakrzewski

Wcześniejsze prosili również o pozwolenie na rozbicie namiotu przed ratuszem. Na do Budasz również nie zezwala na powołując się na przepisy o ochronie zabytków.

Prezydent odmawia zgody na pochód LGBTHIV, że robi ze ze względów bezpieczeństwa. Tego samego dnia, w którym organizowane są imprezy, w tym organizowana przez Młodzież Wszechpolską, więc obawiałam się, że może się zdarzyć.

Znalezione obrazy dla zapytania marsz LGBT zdjecia

„Należy założyć, że w jednym miejscu i czasie jest się bardzo zantagonizowanym przez różne grupy społeczne, m.in. zwolennicy środowisk LGBT, także grupy radykalno-prawicowe, kibicowskie i tym podobne. Biorąc pod uwagę doświadczenia innych miast, temperatura każdego z nich jest prowadzona przez tych grup, istnieje uzasadniona ochrona zdrowia i życia mieszkańców oraz zniszczenia infrastruktury miejskiej. Planowana trasa przemarszu przez centrum Gniezna spowodowałaby paraliż komunikacyjny miasta. I właśnie w obawie o zdrowie i bezpieczeństwo, posiadacze i goście jako prezydent, czyli osoba odpowiedzialna za porządek społeczny, postanowiłem nie wydać zgody na żadne zgromadzenie ”- napisał w oświadczeniu prezydent Gniezna.

Budasz zdobył stanowisko w 2014 roku jako kandydat Koalicji Obywatelskiej. Czeka go teraz nagonka. Będą go chcieć zaszczuć i zastraszyć.

 

zrodlo: https: //nczas.com/2019/04/08/brawo-gniezno-prezydent-budasz-zakazal-marszu-rownosci-lgbtwc-wyrzuca-go-za-to-z-po-i-beda-chcieli- zastraszyc-i-z

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “Brawo Gniezno! Prezydent Budasz zakazał marszu równości LGBTWC. Wyrzucą go za to z PO i będą chcieli zastraszyć i zaszczuć

  1. Gonić pedałów z Gniezna, jednej z naszych Lechickich stolic. Pytanie mi się nasunęło: takiemu czemuś jak na zdjęciu jak chcemy zwyczajnie walnąć w ryj, to normalnie bomba i leży, czy delikatnie z plaskacza żeby się kredką nie pobrudzić?

    1. (uzupełnienie) Chodzi mi o to zdjęcie z tymi trzema potworami. O! I od razu mam odpowiedź. Potwora należy traktować srebrnym mieczem, z nałożonym odpowiednim olejem na konkretny rodzaj potwora. Teraz powstało drugie pytanie: Jakie to potwory? Ogrowate? Trupojady? Zmiennopłciowi? Trzeba zapytać wiedźmina jaki olej na miecz zastosować.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: