DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Znamy kandydatów Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy podczas sobotniej konwencji wyborczej zaprezentowała kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na konwencji przedstawiono też podstawowe złożenia programowe Konfederacji, która odwołuje się do wartości narodowych.

Konwencja Konfederacji
Konwencja KonfederacjiFoto: PAP/Marcin Obara

Jedynkami na listach wyborczych Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy będą: Krzysztof Bosak w Warszawie, Kaja Godek na Mazowszu, Grzegorz Braun na Podkarpaciu, Piotr Liroy Marzec w Wielkopolsce, Robert Winnicki na Podlasiu, Warmii i Mazurach, Jacek Wilk na Śląsku, Sławomir Mentzen w Pomorskiem, Krzysztof Drozdowski w Kujawsko-Pomorskiem, Waldemar Utecht w Łódzkiem, Krzysztof Tuduj w Zachodniopomorskiem i w Lubuskiem, Robert Iwaszkiewicz na Dolnym Śląsku i w Opolskiem, Konrad Berkowicz w Małopolsce i w Świętokrzyskiem oraz Witold Tumanowicz w Lubelskiem.

Ponadto z list Konfederacji w wyborach do PE wystartują: Janusz Korwin-Mikke z miejsca 10. na liście na Dolnym Śląsku i w Opolskiem oraz Marek Jakubiak z miejsca 10. w Warszawie.

Krzysztof Tuduj@TudujKrzysztof

Zaczęło się!!! !!!

Ludzie o tym mówią: 22

„Chcemy, by już żadne dziecko nie konało w męczarniach”

Podczas konwencji wyborczej liderzy Konfederacji mówili o podstawach jej programu. Pierwsza wystąpiła prezes Fundacji Życie i Rodzina Kaja Godek. – Idziemy zabezpieczyć wartości, których nikt nie zabezpiecza i których nikt z obecnie rządzących nie zabezpieczy – powiedziała.

– Przychodzimy po to, żeby już żadne dziecko w Polsce nie leżało godzinami po aborcji i nie konało w męczarniach, żebyśmy chronili życie każdego człowieka niezależnie od tego, czy jest zdrowy czy chory, mały czy duży. Jesteśmy także po to, żeby zabezpieczyć Polskę przed inwazją lobby homoseksualnego, które ma swoje przyczółki w Brukseli i ma przychylność europejskich urzędników i europejskich mocarstw – wyjaśniła.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Krzysztof Bosak 🇵🇱

@krzysztofbosak

Ponad 100-letnia kombatantka Narodowej Organizacji Wojskowej pani kpt. Maria Mirecka-Loryś jest z nami na konwencji @KONFEDERACJA_!

Ludzie o tym mówią: 28

„PiS, PO – jedno zło”

Lider partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke zwrócił uwagę, że PiS jako partia rządząca gra „dobrego glinę” i zapewniając, że nie popiera postulatów ruchu LGBT, nie wprowadza ustawy, która zniosłaby realizację takich postulatów.

– PiS, PO – jedno zło – ocenił. Jego zdaniem PiS nie chroni także Polski przed Unią Europejską. – To PiS wciągnęło nas do UE. To dzięki podpisowi śp. Lecha Kaczyńskiego utraciliśmy niepodległość i prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim – stwierdził.

„Zatrzymamy zalew imigrantów z Ukrainy i z Azji”

Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki ocenił, że Polska jest najbardziej dotkniętym imigracją krajem Europy. – W ubiegłym roku wjechało do Polski 600 tys. emigrantów, więcej niż do Niemiec. Zatrzymamy zalew imigrantów z Ukrainy i z Azji – zapewniał Winnicki.

Tomasz Kalinowski@kalinowski__

Wzruszające słowa Pani Kpt Marii Mireckiej-Loryś weteranki II Wojny Światowej na koniec konwencji wyborczej @KONFEDERACJA_

Ludzie o tym mówią: 193

Szef Federacji dla Rzeczypospolitej Marek Jakubiak, mówiąc o Niemczech w kontekście II wojny światowej, stwierdził, że to „barbarzyńscy”, którzy „mówią nam dziś, jak być demokratycznymi i uczą etyki”. Dodał, że za straty wojenne Niemcy nie zapłaciły Polsce dwóch bilionów złotych odszkodowania.

– Oni się tego boją – stwierdził. – Czy mamy hymn narodowy? Mamy złotówkę? Mamy armię? Mamy państwo polskie? No to się odczepcie od nas – powiedział. Jakubiak podkreślił też, że Konfederacja opowiada się przeciwko wprowadzeniu w Polsce euro i chce pozostania przy złotówce, która jest „gwarantem polskiej wolności”.

Wiara, rodzina i własność

Reżyser, dokumentalista i założyciel organizacji Pobudka Grzegorz Braun przedstawił wartości, jakimi kierować się będzie Konfederacja. Są to: wiara, rodzina i własność. „Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii. Czołem wielkiej Polsce katolickiej” – powiedział Braun.

Piotr Liroy Marzec podkreślił, że nie jest eurosceptykiem, lecz „uniosceptykiem”. – Polska będzie wielka w wielkiej Europie. Patrzę na Unię Europejską, która obiecała nam pewne rzeczy, a dzisiaj się z nich nie wywiązuje. Jednocześnie, gdy staramy się zwrócić uwagę UE, że nie na to się umawialiśmy, stosuje wobec nas groźby. Nie chcę przyszłości w takiej UE, która traktuje nas z buta – mówił Marzec.

Pozdrowienia i życzenia powodzenia w wyborach dla uczestników kongresu skierowali m.in. publicyści: Sławomir Michalkiewicz i Rafał Ziemkiewicz, a także założyciel francuskiego Frontu Narodowego Jean-Marie Le Pen, prezes fundacji im. Brata Alberta ks.Tadeusz Isakowicz-Zaleski i syn pisarza Leopolda Tyrmada Matthew Tyrmand.

 

zrodlo:https://polskieradio24.pl/130/5819/Artykul/2287824,Piotr-LiroyMarzec-Konfederacja-nie-pamietam-zeby-Slawomir-Broniarz-za-poprzednich-rzadow-chcial-podwyzek-i-grozil-strajkiem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: