DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WYBORY DO UE W 2019 R Jeff Ahls atakuje UE: jest to „skorumpowany domek”, który Szwecja powinna opuścić

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KRAJOWY. To było jasne przesłanie, które spotkało się z setkami słuchaczy, którzy słuchali, gdy Alternativ dla Szwecji odbyło się w sobotę w Sztokholmie. Setki tysięcy imigrantów powinny skopać się do domu, a Szwecja powinna opuścić UE.Alternatywy dla Szwecji również nie kupują „chaosu Brexit”, o którym mówią wszyscy w mediach.

Podczas wielkiego spotkania AFS na targach Medborgarplatsen w Sztokholmie w sobotę pojawiło się kilka istotnych różnic między szwedzkimi demokratami i alternatywami dla Szwecji.

Między innymi lider partii Gustav Kasselstrand skrytykował szwedzkich demokratów za odmowę udziału w spotkaniu Matteo Salviniego w przyszłym tygodniu, gdzie włoski minister spraw wewnętrznych planuje jedną siłę nacjonalistyczną w całej Europie. Salvini jest „bohaterem”, powiedział Kasselstrand, który próbuje zmusić grupy narodowe do zaprzestania dzielenia się w drobnych konfliktach, które wcześniej były tak powszechne.

Wyjaśnił również, że Szwedzcy Demokraci wskoczyli na rosyjsko-wrogi pociąg wyłącznie z powodów populistycznych. Lider AFS uważa, że ​​Szwecja powinna próbować współpracować ze wszystkimi głównymi mocarstwami. Czas zacząć zachowywać się jak dorośli, powiedział.

Podobny obraz

Ponadto przekazał nowe przesłanie do kwestii imigracyjnej, w której wcześniej powiedział, że co najmniej 500 000 imigrantów powinno zostać odesłanych do domu. Teraz liczba ta wzrosła.

– Utknęliśmy z powrotem, z wyjątkiem jednej rzeczy. Teraz pół miliona już nie obowiązuje, ponieważ od tamtej pory było ich jeszcze sto tysięcy. Powiedzmy 600 000. Przynajmniej. Może być więcej, wyjaśnił Gustav Kasselstrand. Ważne jest, aby nadążyć, nie możesz utknąć w starych wzorcach myślenia. Musisz być dynamiczny.

Jeszcze bardziej na temat UE przemawiał partyjny Jeff Ahl.

„UE to projekt stworzony dla globalistów, przez globalistów” – wyjaśnił.

Wielu uważa, że ​​Szwecja potrzebuje UE, ale wcale tak nie jest, kontynuował w swoim wystąpieniu. Według Ahl podróżowanie lub studiowanie poza UE nie stanowi problemu. Szwedzi już podróżują do Tajlandii i studiują w USA.

Ahl również nie wierzy w tak zwany „chaos”, który rzekomo stworzył Brexit. Jest skonstruowany i jest po prostu o zaginionych brytyjskich politykach, których kierowała UE.

– Dlaczego to chaos? Tak, ponieważ z jednej strony są skorumpowani biurokraci z UE, którzy chcą wypełniać własne kieszenie pieniędzmi, az drugiej strony siedzą jako skorumpowani brytyjscy politycy, którzy są dla UE i którzy nie żądają. Gdyby Brytyjczycy powiedzieli, że „nie osiągniemy porozumienia, to odejdziemy”, to zniszczyło UE bardziej niż w Wielkiej Brytanii. Następnie Tusk, Juncker i wszyscy inni biurokraci UE stanęli na gołych kolanach i poprosili o porozumienie. Ale zamiast tego Theresa May zdradza swoich ludzi, wyjaśnił polityk AFS w Sztokholmie.

– Teraz Brytyjczycy powstają jak mężczyzna. Coraz więcej ludzi twierdzi, że woleliby opuścić UE bez porozumienia, niż być opanowanym jako kraj, który przegrał wojnę, kontynuował. Ale tak działa UE, jeśli referendum nie pójdzie w ich kierunku, chcą, żebyście ponownie głosowali.

Znalezione obrazy dla zapytania protest w szwecji przeciwko ue zdjecia

Jeff Ahl także skręcił w lewo w Medborgarplatsen.

– Teraz porozmawiamy o tej hipokryzji. Czy pamiętasz, kiedy złamali cały Göteborg, ponieważ demonstrowaliby przeciwko globalizmowi? Teraz są tutaj, opłacani przez tych samych globalistów i próbują uciszyć nas, próbując przywrócić wolność zwykłym ludziom.

 Więc weź mieszczan. Mówią, że własność jest tak ważna. Zgadzam się, to bardzo ważne. Ale własność naszego kraju jest właściwym rozwiązaniem, które można sprzedać każdego dnia!

Jest także bardzo sceptyczny, że wielu Szwedów wydaje się obecnie wierzyć, że chrześcijańscy demokraci powinni uratować Szwecję.

– Chrześcijańscy demokraci pójdą do wyborów w sprawie tej tragicznej retoryki o ponownym uczynieniu UE „właściwą”. Ale gdzie był KD w sprawie traktatu lizbońskiego, największego transferu władzy do cudzoziemców od czasów unii kalmarskiej? Stali po stronie globalistów i głosowali za traktatem bez mrugnięcia okiem. I twierdzą, że znowu mają prawo do UE? Pozwól mi drwić, powiedział Jeff Ahl.

– Jest tylko jedna partia, która chce opuścić UE, alternatywy dla Szwecji.

„Zejdziemy na dół i obudzimy debatę Swexit, a potem opuścimy ten skorumpowany domek!” Krzyknął.

 

zrodlo:http://www.friatider.se/jeff-ahls-attack-mot-eu-det-r-en-korrumperad-lekstuga-som-sverige-ska-l-mna?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: