NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W rosyjskich mediach oskarzono Polakow o………

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Podczas politycznego talk-show rosyjski dziennikarz żydowskiego pochodzenia Władimir Sołowjow oskarżył Polaków, że podczas II wojny światowej wymordowali więcej Żydów niż Niemcy. Wzywał też, by czytać książki „wielkich polskich patriotów”, takich jak Jan Gross i oskarżał Polaków, że nie chcą wypłacać Żydom rekompensat.

Znalezione obrazy dla zapytania wladimir solowjow zdjecia

W czwartkowym talk-show rosyjskiego publicysty Władimira Sołowjowa na antenie stacji Rossija 1 poruszono m.in. temat żydowskich roszczeń wobec Polski. Wcześniej rozmawiano o ocenie ZSRR i Rosji przez Zachód, co szybko wywołało spór między prowadzącym, a polskim politologiem Jakubem Korejbą, jednym z gości programu, który na stałe mieszka w Rosji i często udziela się w rosyjskich mediach.

Spór zaczął się od tematu zmiany granic po konferencji w Jałcie, bez udziału Polaków i ponad ich głowami, z czym stanowczo nie chciał zgodzić się Sołowjow. Gdy zaczął insynuować, że wcześniej Polska i Zachód były w jednym obozie („klubie dżentelmenów”) z Hitlerem, wymiana zdań jeszcze bardziej się zaogniła. Spór dotknął nawet kwestii podporządkowania księstw ruskich mongolskiej Złotej Ordzie, czemu prowadzący zaprzeczał (twierdził wręcz, że Rosjanie powstrzymali mongołów przed zajęciem Europy).

Później inny z gości programu zaczął zarzucać Polakom, że w czasie II wojny światowej masowo ograbiali i mordowali Żydów, a teraz nie chcą wypłacać im odszkodowań. Korejba zdecydowanie protestował i tłumaczył, że każdy kto udowodni, że jest spadkobiercą majątku ma prawo do jego zwrotu.  – Korejba, nie brnij w to dalej –mówił coraz bardziej poirytowany prowadzący.

– Ile Polska wypłaciła Żydom [odszkodowań – red]?!! – krzyczał Sołowjow. – Za co? –zapytał w końcu ze spokojem Polak. – Za to, żeście swołocz ich zabijali i ograbiali –mówił Rosjanin, wzywając głośno do czytania książek „wielkich polskich patriotów”, w tym „strasznej książki o nazwie ‘Złote Żniwa’” Jana T. Grossa. Przypominał też, że sam z pochodzenia jest Żydem (faktycznie urodził się w rodzinie rosyjskich Żydów).

Korejba zarzucił prowadzącemu, że manipuluje pamięcią pomordowanych w Holokauście Żydów dla celów geopolitycznych. Później dodał, że ZSRR dostarczał Hitlerowi do 1941 wszystkiego co chciał i nie zrobił niczego dla polskich Żydów.

Znalezione obrazy dla zapytania wladimir solowjow zdjecia

– Wszystko już powiedziałeś!? To teraz poszedł won stąd, pókim cię nie wziął za nos i nie wyrzucił!! – krzyczał Sołowjow. Korejba odmawiał. – Wstawaj i wynoś się!

Wściekły Sołowjow zaczął krzyczeć, a następnie grozić Polakowi, że jak się nie pohamuje to go „rozerwie”. – Żydów w Polsce w większości zabili nie niemieccy naziści, ale Polacy! – wykrzyczał rosyjski dziennikarz. – Władimir, to kłamstwo – odparł Polak. Prowadzący kazał mu wstać i się wynosić. Korejba próbował dyskutować dalej, ale Sołowjow wezwał ochronę. -Chodźcie tutaj, ja nie chcę sobie brudzić rąk, zabierzcie stąd tego człowieka. Gdy weszło dwóch ochroniarzy, dodał: – Wynieść tego człowieka z krzesłem! Korejba wciąż powtarzał: – to kłamstwo, to kłamstwo. Gdy ochrona wyprowadzała go, Sołowiow rzucił za nim: – Czytajcie książki i historię.

Jakub Korejba jest absolwentem Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych. Miał opinię dziennikarza zdecydowanie prorosyjskiego, za co w 2014 roku portal Newsweek.pl i pismo „Nowa Europa Wschodnia” zerwały z nim współpracę. Później pracował dla rosyjskiego „Sputnika”. Występował w rosyjskich talk-show, często wdając się w ostre spory z Rosjanami.

Znalezione obrazy dla zapytania jakub korejba zdjecia

W 2017 roku rosyjska gazeta Komsomolska Prawda zwróciła uwagę na bardzo częste pojawianie się w rosyjskich politycznych talk show zagranicznych ekspertów, którzy mimo antyrosyjskich wypowiedzi wciąż są zapraszani do studia, gdzie czasem dochodzi do kłótni a nawet rękoczynów z ich udziałem. KP twierdzi, że można zidentyfikować trójkę ekspertów, którzy najczęściej grają rolę „wrogów Rosji”. Mają to być Ukrainiec Wiaczesław Kowtun, Polak Jakub Korejba i Amerykanin Michael Bohm.

– Kowtun, Bohm i Korejba dla naszych widzów są głównymi „wrogami Rosji”. Chętnie obrzucają nasz kraj błotem. Co jakiś czas przekraczają granicę tego, co jest dozwolone, za co czasem otrzymują po buzi. – pisała Komsomolska Prawda. W tym zestawieniu, Korejba miał odgrywać wyreżyserowaną rolę „Polaka-rusofoba”. KP twierdzi, że za swoje występy kontrowersyjni goście otrzymują sowite wynagrodzenie. Innym częstym gościem w tego rodzaju programach był Tomasz Maciejczuk, zanim został wydalony z Rosji.

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/w-rosyjskiej-telewizji-oskarzono-polakow-ze-wymordowali-wiecej-zydow-niz-niemcy-i-wzywano-do-czytania-ksiazek-grossa-video/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “W rosyjskich mediach oskarzono Polakow o………

  1. Masakra, a wiec atak chazarow idzie z dwoch stron. Atakuja nas dwutorowo nieprzypadkowo probujac sprawic wrazenie ze to atakuja nas kraje w ktorych oni zamieszkuja. Odzielmy ziarno od plew i nie winmy zwyklych Rosjan za wypowiedzi ich chazarskich politykow…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: