DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przedszkole związane z islamem jest badane pod kątem nauczania islamu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Muzułmańskie przedszkole, które ma powiązania z islamistami, jest teraz zachęcane do nauczania islamu, który jest sprzeczny z prawem szkoły. Ale przedszkole ogłasza informacje. „Stało się to pewnego rodzaju błędnym przekonaniem” – mówi Ahmed Abusagr, członek zarządu Bilaal.

Telewizja przedszkolna Bilaal w Söderhamn. Th Ahmed Abusagr, członek zarządu. Faks na Facebooku

Samodzielne przedszkole Bilaal ma profil islamski i jest częścią spółdzielni z dalszymi przedszkolami zlokalizowanymi w Gävle i Umeå. W Söderhamn szkoła działa od dwóch lat.

W sobotę opublikował lokalną gazetę danych Pełny Halsingland (za paywall) z Söderhamn do Bilaal według wiarygodnych źródeł uczyć dzieci w islamie. W tym samym czasie przedszkole musiało nakazać personelowi milczenie na temat nauczania religii pod nadzorem gminy.

Agneta Olofsson jest dyrektorką przedszkola w gminie i ponosi odpowiedzialność nadzorczą za niezależne przedszkola. Poważnie traktuje zadania i dlatego postąpiła z nakazem działania.

– Dane pochodzą z bezpiecznego źródła. Rozmawiałem z Narodową Agencją ds. Edukacji i nie musisz wiedzieć, co dokładnie jest prawdą, kiedy piszesz nakaz, aby nakazali to wyjaśnić ”, mówi Olofsson.

„Pewna forma nieporozumienia”
Ahmed Abusagr jest członkiem zarządu i osobą kontaktową w Bilaal. Zaprzecza, że ​​w islamie istnieje jakakolwiek forma nauczania.

– Prowadzimy dochodzenie wewnętrzne. Stało się to pewnego rodzaju błędnym przekonaniem, mówi Abusagr.

Przedszkole Bilal powinno odpowiedzieć na zamówienie nie później niż 18 kwietnia. Komitet wezwie również dyrektora przedszkola na posiedzenie zarządu.

Link do islamistycznych
wiadomości społecznych może powiedzieć, że Abusagr jest przyjacielem islamisty Anasa Khalifa, który według Doku rozprzestrzenia ekstremizm od piętnastu lat. Już w 2004 roku Khalifa napisał na stronie internetowej „omislam”, gdzie chwalił Osamę bin Ladena, wezwanego do zbrojnego dżihadu, rozpowszechniając antysemityzm


Khalifa jest założycielem strony muzułmańskiej, która między innymi wyrażała opinie, że homoseksualizm należy karać śmiercią, że muzułmanie powinni nienawidzić nie-muzułmanów i kapelusz żydowski.

Poniżej, Khalifa głosi nienawiść wobec Żydów podczas wykładu w 2007 roku.

„Gdybyśmy umieścili Żydów w kolejce i splunęli na nich, zemdliliby”.

W 2013 r. Khalifa został również skazany na trzy lata więzienia za rozległe oszustwo związane z VAT, w którym oszukał państwo o około 20-25 mln SEK. Z tego pięć milionów zostało wywiezionych z kraju i istniało podejrzenie finansowania terroryzmu, ale nigdy tego nie udowodniono.

Islamista w Bilaal Gävle
W 2015 roku Gefle Dagblad zwrócił uwagę na to,  jak islamista Ali Abdallah Al-Ganas wrócił do Gävle z Örebro rok wcześniej, aby pracować w muzułmańskim przedszkolu Bilaal.

Al-Ganas był również zaangażowany w osławiony Gävlemoské, kierowany przez krewnego Imama Abu Raada, który został wskazany jako przywódca islamizmu w Szwecji. W meczecie Al-Ganas głosił, a jego dane kontaktowe pojawiły się również na stronie internetowej meczetu.

Po krwawym ataku na gazetę Charlie Hebdo w Paryżu, gdzie zamordowano dwanaście osób, a jedenastu zostało rannych  , Al-Gana napisał: „Niech pokój i błogosławieństwo Allaha spoczywa na Proroku Muhammadzie i musi być gniewem i upokorzeniem Allaha na tych, którzy wyśmiewają się z niego i ci, którzy na to pozwalają, i ci, którzy o tym milczą ”.

Podczas pobytu w Örebro Al-Ganas był zaangażowany w meczet i, między innymi, uczył dwóch mężczyzn, którzy podróżowali, aby walczyć z organizacją terrorystyczną Państwo Islamskie.

Al-Ganas skomentował jeden z postów mężczyzn na Facebooku. Według nauczyciela w wieku przedszkolnym „nie żałuje się ani nie narzeka”. Zamiast tego można powiedzieć „pogratulować bratu i jego rodzinie”, ponieważ stał się męczennikiem.

W innym poście na Facebooku Al-Ganas pokazał paszport, który wyobrażał sobie, że został wydany przez państwo islamskie. Pisze także „Niech Allah to uświadamia”.

Abusagr broni Al-Ganas
Po tym, jak Al-Ganas pokazał swoje islamskie poglądy na temat mediów społecznościowych, Gefle Dagblad opublikował wiele artykułów. W związku z publikacjami Al-Ganas opuścił pracę w przedszkolu Bilaal. Ale według członka zarządu Abusagr, islamistyczne poglądy Al-Gany nie były problemem, który doprowadził go do odejścia.

– To z powodu wymogów, które miała Narodowa Agencja ds. Edukacji. Nie był wykwalifikowanym trenerem rekreacyjnym , powiedział Abusagr.

zrodlo:https://samnytt.se/islamistkopplad-forskola-utreds-for-islamisk-undervisning/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: