NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Demoniczna historia rozanca….

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

Pierwszy różaniec tak jak wszystko inne w katolicyzmie nie był wcale używany na sam pierw przez katolików, bo ci zaczęli się nim bawić dopiero od średniowiecza. Natomiast historia różańca sięga …

 

Najstarszy obraz łańcucha koralików w kontekście religijnym i przypominający sznur koralików, znajduje się na fresku “Adorantów” w prehistorycznej osadzie Akrotiri, Santorini w Grecji

Używanie różańca datuje się na ok 3 wiek p.Chr. i to w Indiach.

W XIV wieku Dominik z Prus wprowadził medytację do modlitwy różańcowej.  W 1407 roku w kościele miał widzenie “tajemniczej osoby w postaci NMP” My wiemy jako to tajemnicza postać:

“I nic dziwnegowszak i szatan przybiera postać anioła światłości” 2 Kor 11

W 1429 roku otrzymał wizję  Adolf z Essen. Według tej wizji: Najświętsza Maria Panna w niebie; w towarzystwie chórów Anielskich, którzy śpiewali Ave Maria i dodawali klauzule utworzone przez Dominika z Prus, z których każda kończyła się zawołaniem Alleluja. Na imię Jezusa Aniołowie przyklękali, a na imię Maryi pochylali głowy.

Zwycięstwo “chrześcijan” w bitwie pod Lepanto w 1571 roku została przypisana do odmawiania różańca przez rzesze Europejczyków w oparciu o wniosek Pius V i ostatecznie doprowadziły do święta Matki Boskiej Różańcowej .

Dobrze powiedziane, niby Maria “przypisała” sobie zwycięstwo. Nie Bóg Ojciec, nie Jezus, ale Maria pomogła wygrać. W zasadzie to po co się modlić do Jezusa, który mówił, “nikt nie przychodzi do Ojca jak TYLKO przeze mnie” skoro Maria wszystko załatwi. Jezus według katolicyzmu to taki aktor drugiego planu w rządach Marii na całym świecie.

Problem w tym, że NIGDZIE, ale to NIGDZIE w Nowym Testamencie nie gloryfikowano Marii matki Jezusa. Nie znajdziecie ani jednego takiego wersetu.

W 2002 roku papież Jan Paweł II wprowadził Tajemnice Światłajako opcja w Liście apostolskim o różańcu,Rosarium Virginis Mariae .

Znalezione obrazy dla zapytania rozaniec zdjecia

Różaniec Marii dziewicy…

Rosarium Virginis Mariae
W liście z 16 października 2002 roku zatytułowanym „Rosarium Virginis Mariae” (O rόżańcu świętym) Jan Paweł II ogłasza rok 2003 – rokiem maryjnym, oraz wykłada mistyczny charakter rόżańca. W związku z tym, proponuje dodać dla jego pełności tajemnice związane z misją publiczną Jezusa na ziemi, jakoś pominiętą w dotychczasowych tajemnicach:

-Chrzest Jezusa (1),
-Wesele w Kanie Galilejskiej (2),
-Głoszenie krόlestwa Bożego (3),
-Przemienienie na gόrze Tabor (4),
-ustanowienie Eucharystii (5).

On sam też nazwał je “tajemnicami światła”, jako że winny one rozświetlać drogę chrześcijańskiego życia, trzymając się przykładu ziemskiego życia Jezusa, w domu Jego matki – Maryi. Kiedy bowiem medytujemy “tajemnice światła” wypełniamy odstęp między “tajemnicami radosnymi” i “bolesnymi”, dając możliwość pełniejszego spotkania z Chrystusem, “Światłością świata”, mόwi papież.

http://www.jakatolik.com/artykuly/Tajemnice-swiatla-bl-Jana-Pawla-II-wklad-w-rozw-j-poboznosci-maryjnej

Jak to w kłamstwie bywa pomieszanie prawdy z kłamstwem . Jest Jezus, ale musi być i Maria i dom Marii. Nie Józefa i Marii ale Marii.

Różańcem posługiwali się wyznawcy bogini Wicci (jedno z “wcieleń” bogini Izydy/Isis itd)

Różaniec bogini Wicci.

 

Szarża Bogini
Wielka Bogini, Pani Życia
Której są błyszczące nieba.
Jesteś jak biały księżyc wśród gwiazd
i piękno zielonej ziemi.
Jesteś jednością wszystkich rzeczy,
a zakończeniem Ducha
Jesteś tajemnicą.
Jeśli to, o co się staramy
My nie znaleźliśmy wewnątrz siebie
Nigdy nie znajdziemy tego bez Ciebie.
Byłaś tutaj od początku.
Jesteś tym, czego pożądamy.
(Fragment Szarża Bogini)

Poza oddawaniem czci jakiejś istocie duchowej przeciwnej Bogu oddaje się chwałę człowiekowi.

Maria nie była jak Jezus nieskazitelną osobą bez grzechu.

Różaniec ma na celu wielbienie grzesznej Marii zamiast bezgrzesznego Jezusa.

Maryja nie jest pośrednikiem między ludźmi a Bogiem jako katolicy uczyniły ją mieć. Biblia jasno naucza, że ​​istnieje tylko jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, Jezusa Chrystusa …

. „Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus” -1st Tymoteusza 2: 5

Czy to nie ciekawe, że „Najświętsza Dziewica” katolicyzmu jest również nazywana „ Królową Niebios ” przez sam Kościol katolicki?

Zawsze różaniec jest ściśle związany z modlitwą do Maryi  .Używanie tych “liczników” modlitewnych lub różańcowych koralików jest niemal uniwersalnym zwyczajem w religii pogańskiej. Od Niniwy, do Indii po Chiny używano koralików jako części kultu. Fenicjanie używali kulek przypominających różaniec w kulcie Astarte, bogini matki. Już w 800 roku pne Franciszka Ksawerego zdziwiło to, że różańce są powszechnie znane buddystom w Japonii.

Znalezione obrazy dla zapytania rozaniec zdjecia

Najważniejszą modlitwą różańcową jest “Zdrowaś Maryjo” . Pełny różaniec powtarza 53 razy Objawianą Maryję, modlitwę Pańską 6 razy i kilka innych recytacji. Modlitwa do Marii jest blużnierstwem: “Zdrowaś Maryjo, pełna łaski, Pan jest z tobą;Błogosławiona jesteś wśród kobiet Jezusa (luźna wersja Łukasza 1:28 ), a błogosławiony jest owoc Twojego łona. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznikami, teraz i w godzinę śmierci Amen “. Maryja nie była matką Bożą, nie była święta, była sprawiedliwą kobietą, która umarła w grobie, czekając na Zmartwychwstanie do życia wiecznego, wraz ze wszystkimi innymi zmarłymi w Chrystusie.

Religia katolicka jest konglomeratem “ludzkich” tradycji, oszustw, fałszywych religii, a nawet wielu chrześcijańskich nauk, wszystko wymieszane w jedno; ale to na pewno nie jest chrześcijaństwo. Diabeł jest  mistrzem fałszerstw (2 Koryntian 11: 13-15). Szatan zawsze maskuje swoje oszustwa i miesza z elementami prawdy aby  oszukać masy. Satanista Aleister Crowley, nauczał, że najlepszym sposobem na  demoniczne opętanie jest poprzez….(uwaga) granie. Tak, jak ma to ma miejsce u hollywoodzkich aktorów !!! To wyjaśnia wiele o Hollywood.

Diabeł i jego złowrodzy sludzy są aktorami, udając że są dobrzy. Papież jest diabłem w ciele, wikariusz Piekła, prowadząc jeden miliard wyznawców religijnych do Jeziora Ognia. Katoliccy księża świadomie lub nie oszukują ludzi. Katoliccy księża nie tylko nie mają mocy odpuszczania grzechów, ale nie mogą się uwolnić od swoich. Bez wątpienia większość z nich jest szczera, ale zostali oszukani przez diabła. Religia chce  nas w oszukac, ale Pan chce otworzyć nasze oczy. Szatan używa fałszywych religii, kłamstwa ewolucji, humanizmu, okultyzmu, moralności i filozofii, w stosunku do osób niewidomych na chwalebne światło Ewangelii (2 Koryntian 4: 3-4).

” A jeśli nawet ewangelia nasza jest zasłonięta, zasłonięta jest dla tych, którzy giną, (4) w których bóg świata tego zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.” 2 Kor 2

Chrześcijanie poszukujący prawdy biblijnej  nie mają nienawiści do każdego człowieka na tej ziemi i to  Bóg wie. Życie jest zbyt krótkie, aby żyć z ciężarem nienawiści. Jednak my nienawidzimy  zła, które nam rozkazał Bóg jako chrześcijanom nienawidzić.

Psalm 97:10, Wy, którzy miłujecie Pana, miejcie w nienawiści zło! On strzeże dusz świętych swoich, Z ręki bezbożnych wyrywa ich..

Niech Bóg wam błogosławi i otwórz oczy do poznania prawdy, ten który jest:

“Zbawicielem naszym, (4) który chce, aby wszyscy ludzie byli zbawieni i doszli do poznania prawdy.”.” -1 Tymoteusza 2: 4

Na koniec. Koraliki modlitewne zwane różańcem są stosowane w Islamie i nazywa się je mishbaha lub sucha. Warto też sobie w tej sytuacji uswiadomić, że różaniec jest narzędziem ułatwiającym wejście demonów w życie człowieka. Sam fakt, że stosują ten rekwizyt religie pogańskie, powinien nas głęboko zaniepokoic.

 

To pokazuje jak wielki sens i prawdę przedstawia Franciszek w integracji tych wszystkich religii. One były i są tym samym:

Jezus nie posługiwał się różańcem, ale przecież to taki “szczegół”…

Lucyferiański cel dobiega końca. Religie założone przez Złego będą jako jedna całośhć. Dojdzie do starcia z resztą zgromadzenia Jezusa, która strzeże przykazań i Słowa, z którym tak bardzo się walczy.

zrodlo:http://detektywprawdy.pl/2017/06/09/demoniczna-historia-rozanca-wcale-nie-tylko-katolickiego-narzedzie-bluznienia-bogu/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Demoniczna historia rozanca….

  1. Przecież to sztuczna religia do celów politycznych
    tylko wariaci i opętańcy skupiają na tym uwagę a potem mają życie jakie mają
    choroby, cierpienia
    to głupota

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: