DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Belgia przeprasza za porwanie dzieci z afrykańskich kolonii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Premier Charles Michel z Belgii, centrum, po wygłoszeniu przemówienia w czwartek przeprosił za działania tego kraju na rzecz dzieci mieszanej rasy w Afryce Środkowej. CreditCreditFrancois Lenoir / Reuters

BRUKSELA – Belgia przeprosiła w czwartek za porwanie, segregację, deportację i przymusowe adopcje tysięcy dzieci urodzonych przez pary mieszanej rasy podczas rządów kolonialnych w Burundi, Kongu i Ruandzie.

Znalezione obrazy dla zapytania belgia przeprasza za porwanie afrykanskich dzieci zdjecia

Przeprosiny to pierwszy raz, kiedy Belgia uznała jakąkolwiek odpowiedzialność za to, co według historyków była ogromna szkoda, jaką kraj wyrządził krajom Afryki Środkowej, którą skolonizował przez osiem dekad. Premier Charles Michel zaproponował przeprosiny w czwartkowe popołudnie przed sesją plenarną Parlamentu, w której uczestniczyło kilkadziesiąt osób z mieszanej rasy w galerii gości.

Znalezione obrazy dla zapytania belgia przeprasza za porwanie afrykanskich dzieci zdjecia

„W całej belgijskiej kolonialnej Afryce państwo belgijskie utrzymywało system ukierunkowanej segregacji metis i ich rodzin, a także popełniano akty naruszające podstawowe prawa narodów”, powiedział, używając terminu dla ludzi rasy mieszanej.

„Dlatego też, w imieniu rządu federalnego, uznaję celową segregację, której mete ludzie byli ofiarami” pod belgijskimi rządami kolonialnymi w Afryce i „wynikającą z tego politykę przymusowego porwania” po odzyskaniu niepodległości – dodał.

 

zrodlo:https://www.nytimes.com/2019/04/04/world/europe/belgium-kidnapping-congo-rwanda-burundi.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Belgia przeprasza za porwanie dzieci z afrykańskich kolonii

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: