DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Anglik do ambasadora Rosji: Dlaczego zabiliście moją dziewczynę?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mężczyzna otruty środkiem paralityczno-drgawkowym typu nowiczok w Amesbury spotkał się z ambasadorem Rosji w Londynie. Charlie Rowley w rozmowie z brytyjskimi mediami powiedział, że „nie uzyskał żadnych odpowiedzi”
owley i jego partnerka Dawn Sturgess w czerwcu trafili do szpitala w Amesbury – nieopodal Salisbury – po tym, jak znaleźli butelkę z nowiczokiem. Para myślała, że to perfumy. Wszystko wskazuje na to, że pakunek porzucili rosyjscy agenci, którzy w Salisbury otruli byłego agenta GRU Siergieja Skripala i jego córkę Julię. Sturgess zmarła w szpitalu. Charlie Rowley przeżył.

Policja przed domem Charliego Rowleya /PA Wire/PA Images /East News
Policja przed domem Charliego Rowleya/PA Wire/PA Images/East News

Spotkanie Brytyjczyka z ambasadorem Aleksandrem Jakowienką trwało 90 minut. „Poszedłem, by zapytać ‚dlaczego wasz kraj zabił moją dziewczynę?’, ale nie dostałem żadnych odpowiedzi” – powiedział Rowley w rozmowie z „The Mirror”. Jakowienko miał sprawiać wrażenie „szczerze przejętego” spotkaniem z Brytyjczykiem.

Jednakże – jak podkreślił Rowley – ambasador starał się mu wmówić, że gdyby faktycznie zostali otruci nowiczokiem, to zginęłoby więcej osób. „Część z tego, co mówił w celu usprawiedliwienia Rosji, było śmieszne” – powiedział.

Z kolei Jakowienko w rozmowie z rosyjską agencją RIA Nowosti twierdzi, że „80 proc. tego, co mu powiedział, było dla niego kompletnym objawieniem”. Zapewniał też, że „nie wie, na co był leczony”, a informacje o sprawie ma głównie z brytyjskiej prasy.

Znalezione obrazy dla zapytania aleksander jakowienko ambasador zdjecia

Dyplomata powiedział także, że stan zdrowia Rowleya pogarsza się.

We wrześniu brytyjscy śledczy ogłosili, że zidentyfikowano osoby, które dokonali zamachu na Skripalów. Agenci GRU Aleksandr Pietrow i Rusłan Boszyrow (prawdziwe imiona: Aleksandr Miszkin i Anatolij Czepiga) przybyli z Moskwy do Wielkiej Brytanii 2 marca, a wylecieli 4 marca – czyli w dzień, w którym doszło do otrucia.

Kilka dni później rosyjska telewizja państwowa RT nadała wywiad z dwoma mężczyznami przedstawiającymi się jako Pietrow i Boszyrow.

Rozmówcy RT – telewizji uważanej za tubę propagandową Kremla – przekonywali, że byli w Salisbury w celach turystycznych z rekomendacji przyjaciół.

„To turystyczne miasto. Jest tam słynna katedra, znana nie tylko w Europie, ale na całym świecie (…) z powodu swojej 123-metrowej wieży i słynnego zegara, pierwszego (tego typu) na świecie, który wciąż działa”– tłumaczył jeden z nich.

Służby zidentyfikowały także trzeciego podejrzanego. Siergiej Fiedotow miał robić rekonesans w Salisbury przed przybyciem Pietrowa i Boszyrowa.

zrodlo:https://fakty.interia.pl/swiat/news-anglik-do-ambasadora-rosji-dlaczego-zabiliscie-moja-dziewczy,nId,2924821

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Anglik do ambasadora Rosji: Dlaczego zabiliście moją dziewczynę?

  1. Odpowiedz jest prosta. Jakby mial olej w glowie to kupilby partnerce perfumy w sklepie, a ze sie polakomil na flakonik znaleziony gdzies w trawie to teraz sam powinien pluc sobie w twarz

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: