DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Albo Europa będzie chrześcijańska, albo ostatecznie upadnie. Mocne słowa Victora Orbana

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

My, Węgrzy, żymy tu, w Kotlinie Panońskiej, od tysiąca lat i pozostalibyśmy przez nasze granice. Chcielibyśmy, przez następne pokolenia, nasze dzieci i wnuki, które wybrały się na swoje życie, jak zaprezentowali się w piątek na Węgier Victor Orban, który zaprezentował nowy siedmiopunktowy plan walki Budapesztu z nielegalną imigracją.

Albo Europa będzie chrześcijańska, albo ostatecznie upadnie.  Mocne słowa Victora Orbana

Viktor Orban. FOT.REUTERS / Laszlo Balogh / File Photo / FORUM

Szef węgierskiego rządu w mocnych słowach skrytykował eurokratów, przede wszystkim na czele z Jeaną Claudą Junckera i lansowaną przez Brukselę imigracyjną. Zdaniem Orbana krajów UE powinna być zajęta tą kwestią, co oznacza, że ​​została wybrana do odebrania wszelkiej decyzji. –  Na żadnym kraju nie można wymuszać przyjęcia migrantów wbrew jego woli. (…) Na teren Unii Europejskiej nie powinien się wpuszczać nikogo, kto nie ma ważnego dokumentu tożsamości  – podkreślił.

Wiktora Victora Orbana Bruksela „nie powinna więcej dawać pieniędzy organizacjom amerykańskiego finansisty George’a Sorosa”. Zamiast tego powinna być większa granica na poziomie Unii Europejskiej.

Premier Węgier podkreślił również, że w Europie „nikogo nie powinno się dotykać” tylko dlatego, że jest chrześcijaninem, co niestety staje się na Zachodzie normą. Dodał, że jeśli w majowych wyborach do PE zwyciężą siły, to będą one w przyszłości w cywilizacji. –  Czy przywódcy Unii będą proimigracyjni czy antyimigracyjni oraz czy Europa będzie nadal należeć do Europejczyków? Czy UE odda pole multikulturalizm i jest przekazywany przez innych?  – pytał.

 

Źródło: https: //www.pch24.pl/albo-europa-bedzie-chrzescijanska–albo-ostatecznie-upadnie–mocne-slowa-victora-orbana-psi,67374,i.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: