DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

500 zł na krowę. PiS zapowiada nowe świadczenia dla rolników

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Na konwencji wyborczej, dotyczącej małych miast i wsi, partia rządząca zapowiedziała, że wesprze producentów żywności dodatkowymi pieniędzmi. – Najmniej 100 złotych od jednego tucznika i 500 zł od jednej krowy, ale może być więcej – stwierdził prezes PiS Jarosław Kaczyński. Premier Mateusz Morawiecki zadeklarował, że PiS będzie zabiegał w UE o wyższe środki dla rolników.

Znalezione obrazy dla zapytania piecset plus na krowe zdjecia

W sobotę w południe w Kadzidle k. Ostrołęki (Mazowieckie) odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości poświęcona mniejszym miejscowościom i polskiemu rolnictwu. Wzięli z niej udział m.in prezes PiS.Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

500 zł na krowę dla rolników – zapowiedź PiS

Kaczyński m.in. podkreślił konieczność wsparcia lokalnych producentów żywności. „Chodzi także o szczególne wsparcie dla gospodarstw, które na tych samych zasadach, z własnych pasz, (…) z własnego chowu, produkują żywość, która jest sprzedawana lokalnie. Najmniej 100 złotych od jednego tucznika i 500 zł od jednej krowy, ale może być więcej” – powiedział prezes PiS. Nie wyjaśniono jednak, czy byłoby to dodatkowe obciążenie dla budżetu, a jeśli tak, to z jakich środków zostałoby pokryte.

Znalezione obrazy dla zapytania piecset plus na krowe zdjecia

Z kolei premier Mateusz Morawiecki zapewnił, że obóz rządzący będzie zabiegał o większe unijne środki dla polskiej wsi. Zwrócił też uwagę na rosnący eksport polskiej żywności, odwrócenie kryzysowej sytuacji na rynku wołowiny w związku z nielegalnym ubojem bydła. Mówił także o konieczności przejmowania sterów w rolnictwie przez młode pokolenie. „Stąd regulacja, że gdy młody rolnik do 40. roku życia przejmuje gospodarstwo, to dostanie od państwa 150 tys. bezzwrotnej pomocy, z czego 70 proc. na maszyny, na obiekty budowlane” – mówił premier.

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski zadeklarował zaś, że w ciągu pięciu, najpóźniej sześciu tygodni, wszystkie należności wobec rolników i przetwórców zostaną uregulowane i zapłacone. Poinformował ponadto, że w przyszłym tygodniu podpisze rozporządzenie dotyczące znakowania ziemniaków.

 

zrodlo:https://businessinsider.com.pl/polityka/pis-obietnice-dla-rolnikow-500-zl-na-krowe-kwiecien-2019/ez822mj?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: