DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

rosyjskie ministerstwo chce blokować strony internetowe

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ministerstwo zdrowia Rosji zaproponowało blokowanie stron internetowych zawierających wezwania do niepoddawania się szczepieniom. W piątek o przygotowywanych zmianach w prawie poinformowała rosyjska wiceminister zdrowia Tatiana Jakowlewa. – pisze Interfax.

Rosyjskie ministerstwo przygotowało projekty nowelizacji ustaw „O informacji, technologiach informacyjnych i ochronie informacji”, „O mediach masowych” i „O immunoprofilaktyce chorób zakaźnych”. Oprócz tego w kodeksie administracyjnym mają znaleźć się przepisy przewidujące kary za publiczne wezwania do odmowy szczepień w internecie i w mediach.

Zdaniem Jakowlewej w Rosji, podobnie jak na całym świecie, da się zauważyć aktywizację ruchów antyszczepionkowych. Do informowania o ryzykach związanych ze szczepieniami wykorzystują one media i internet. Do odmowy szczepień nawołują także religijne sekty. Prezentując nieobiektywną informację podważa się zaufanie obywateli do szczepień – uważa rosyjska wiceminister zdrowia.

Jak pisze Interfax, 11. kwietnia komitet Dumy Państwowej ds. ochrony zdrowia przeprowadzi debatę na temat problemu niepoddawania się szczepieniom. W szczególności podniesiona zostanie kwestia zmian w istniejących przepisach – w zakresie wymogów dotyczących badania dzieci przed szczepieniem, stworzenia jednolitej bazy danych o szczepieniach, rozszerzenia listy zawodów objętych obowiązkowymi szczepieniami oraz wymogów sanitarnych dla migrantów.

Kresy.pl / Interfax

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: