DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przysięgnij spotkanie ojca z dzieckiem: „Cry me to deather”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

IS-terrorysta Teść Michaela Skråmosa Patricio Galvez z Gothenburga spotkał się z jednym z wnukiem w szpitalu w Syrii, informacja SVT News.

– Wkładam go w ramiona, mówi Galvez do  SVT

 

M Znalezione obrazy dla zapytania patriko galvez terrorysta zdjeciaichael Skråmo opuścił Gothenburg w 2014 r. Wraz ze swoją żoną Amandą Gonzales, aby dołączyć do IS w Syrii. Potem byli czworo dzieci. Dzieci z Syrii.

Zarówno Skråmo, jak i jego żona, nie żyją, a sieroty i po Syrii w Syrii.

Ojciec Amandy Gonzale, Patricio Galvez, chce teraz sprowadzić swoje wnuki do Szwecji i pojechał do Syrii, aby ich szukać.

SVT Nyheter oświadcza, że ​​spotkał najmłodszego z wnuków w szpitalu w Syrii, gdzie opiekuje się nim roczny chłopiec. 

– Kiedy zobaczyłem go leżącego, wyglądało na to, że był na wpół martwy, ale po prostu spał. Wychowałem go, potem potem trochę jęczeć. Włożyłem go w ramiona i zacząłem z nim rozmawiać po szwedzku. Potem na wielkie niebieskie oczy zacząłem patrzeć na mnie, mówi Patricio Galvez do SVT.

„Płakałem na śmierć”

Mówi, że spotkanie stało się bardzo wrażliwe.

– Powiedziałem mu: „Dziadek powinien przyprowadzić cię do domu dla gwiazdy”, a potem zaczął się śmiać. Płakałem na śmierć, wszyscy w pokoju płakali, Galvez mówi SVT.

Kiedy GT rozmawiał ze swoim dziadkiem w tym tygodniu, właśnie przekroczył granicę z Iraku do Syrii. Potem powiedział, że jest w drodze do szpitala w północno-wschodniej części Syrii.

– Potem pójdziemy i poszukamy pozostałych czterech, dzieci. Nie otrzymaliśmy informacji o czwórkach dzieci i nie wiemy, gdzie się znajdują. Ale moim celem jest ich wyszukiwanie. Bardzo się martwimy, powiedział wtedy.

Kassem Hamade z GT zapytał Patricio Galveza, co robić, gdy spotka się z dziećmi.

– Porozmawiam z nimi i pokażę im jak najwięcej miłości. I powiedzmy, że są ludzie, którzy ich, że jesteśmy w drodze i zamierzamy je odebrać, a my je kochamy. Proszę o informację, że w Szwajcarii jest wielu ludzi, którzy chcą, aby poszli do domu.

 

zrodlo: https: //www.expressen.se/gt/svarfaderns-mote-med-skramos-barn-i-syrien-grat-ihjal-mig/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Przysięgnij spotkanie ojca z dzieckiem: „Cry me to deather”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: