NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przysięgnij spotkanie ojca z dzieckiem: „Cry me to deather”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

IS-terrorysta Teść Michaela Skråmosa Patricio Galvez z Gothenburga spotkał się z jednym z wnukiem w szpitalu w Syrii, informacja SVT News.

– Wkładam go w ramiona, mówi Galvez do  SVT

 

M Znalezione obrazy dla zapytania patriko galvez terrorysta zdjeciaichael Skråmo opuścił Gothenburg w 2014 r. Wraz ze swoją żoną Amandą Gonzales, aby dołączyć do IS w Syrii. Potem byli czworo dzieci. Dzieci z Syrii.

Zarówno Skråmo, jak i jego żona, nie żyją, a sieroty i po Syrii w Syrii.

Ojciec Amandy Gonzale, Patricio Galvez, chce teraz sprowadzić swoje wnuki do Szwecji i pojechał do Syrii, aby ich szukać.

SVT Nyheter oświadcza, że ​​spotkał najmłodszego z wnuków w szpitalu w Syrii, gdzie opiekuje się nim roczny chłopiec. 

– Kiedy zobaczyłem go leżącego, wyglądało na to, że był na wpół martwy, ale po prostu spał. Wychowałem go, potem potem trochę jęczeć. Włożyłem go w ramiona i zacząłem z nim rozmawiać po szwedzku. Potem na wielkie niebieskie oczy zacząłem patrzeć na mnie, mówi Patricio Galvez do SVT.

„Płakałem na śmierć”

Mówi, że spotkanie stało się bardzo wrażliwe.

– Powiedziałem mu: „Dziadek powinien przyprowadzić cię do domu dla gwiazdy”, a potem zaczął się śmiać. Płakałem na śmierć, wszyscy w pokoju płakali, Galvez mówi SVT.

Kiedy GT rozmawiał ze swoim dziadkiem w tym tygodniu, właśnie przekroczył granicę z Iraku do Syrii. Potem powiedział, że jest w drodze do szpitala w północno-wschodniej części Syrii.

– Potem pójdziemy i poszukamy pozostałych czterech, dzieci. Nie otrzymaliśmy informacji o czwórkach dzieci i nie wiemy, gdzie się znajdują. Ale moim celem jest ich wyszukiwanie. Bardzo się martwimy, powiedział wtedy.

Kassem Hamade z GT zapytał Patricio Galveza, co robić, gdy spotka się z dziećmi.

– Porozmawiam z nimi i pokażę im jak najwięcej miłości. I powiedzmy, że są ludzie, którzy ich, że jesteśmy w drodze i zamierzamy je odebrać, a my je kochamy. Proszę o informację, że w Szwajcarii jest wielu ludzi, którzy chcą, aby poszli do domu.

 

zrodlo: https: //www.expressen.se/gt/svarfaderns-mote-med-skramos-barn-i-syrien-grat-ihjal-mig/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Przysięgnij spotkanie ojca z dzieckiem: „Cry me to deather”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: