DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zieliński zdradził szczegóły zatrzymania Falenty. „Nastąpiło daleko od polskich granic”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wciąż niewiele wiadomo na temat okoliczności zatrzymania poszukiwanego od wielu tygodni Marka Falenty. Jarosław Zieliński na Twitterze uchylił jednaj rąbka tajemnicy. Według relacji wiceszefa MSWiA, biznesmen miał zostać zatrzymany „daleko od polskich granic”.

Jarosław Zieliński zdradził, że Marka Falentę zatrzymano daleko od granic Polski.

Falenta zatrzymany. Gratuluję Polskiej Policji. Kolejny raz dobra, policyjna robota. Wielkie słowa uznania, szczególnie że ujęcie poszukiwanego nastąpiło daleko od polskich granic” – napisał w piątkowy wieczór na Twitterze wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. Z nieoficjalnych informacji przedostających się do mediów wynika, że Marek Falenta został schwytany w hiszpańskim mieście Walencja.

Znalezione obrazy dla zapytania marek falenta zdjecia

Przypomnijmy, że w grudniu 2016 roku Sąd Okręgowy w Warszawie skazał Marka Falentę na dwa i pół roku więzienia za zorganizowanie tzw. afery taśmowej. Według sądu, motywacją do nagrywania rozmów czołowych polityków miało być osiągnięcie korzyści finansowej, a biznesmen był jedynym pomysłodawcą tych działań oraz „wyłącznym dysponentem nagrań”.

Marek Falenta jednak nie stawił się w zakładzie karnym, by wykonać wyrok. 1 marca wystawiono za nim wystawił za nim list gończy. Przez wiele tygodni nic jednak nie wskazywało na to, że funkcjonariusze są na tropie biznesmena. W piątek wystawiono Europejski Nakaz Aresztowania i tego dnia Falenta został zatrzymany.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Zieliński zdradził szczegóły zatrzymania Falenty. „Nastąpiło daleko od polskich granic”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: