DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Protest Agrounii. Minister rolnictwa: muszę stwierdzić wielką pustkę intelektualną

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

– Nie chcą swoją wiedzą się podzielić. Może dlatego, że tej wiedzy nie mają – ocenił Jan Krzysztof Ardanowski działania rolników, którzy ponownie zablokowali ruch w Warszawie. Tym razem protest Agrounii był legalny.

Przysiek, 03.04.2019. Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski podczas konferencji "Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich".

– Uważają, że wszyscy maja na kolanach z nimi rozmawiać, już nawet nie chcą rozmawiać z ministrem rolnictwa – powiedział Ardanowski na konferencji prasowej, odpowiadając na pytanie o ostatni protest Agrounii.

– Zresztą kilka rozmów z przedstawicielami protestujących przeprowadziłem. Muszę stwierdzić wielką pustkę intelektualną – powiedział minister. – Z przykrością to stwierdzam – dodał.

Szef resortu rolnictwa głośno zastanawiał się, „czy tego typu działania, które mają w jakiś sposób zwrócić uwagę na organizatorów, ale odbywają się w jakiejś przestrzeni, ulic czy autostrad, doprowadzą do przekonania społeczeństwa miejskiego do chłopskich racji”.

– Problemem polskiej wsi jest to, że ludzie niezwiązani z rolnictwem coraz mniej rozumieją z tego, czego wieś się domaga – stwierdził Ardanowski. Ocenił, że dla spełniania postulatów rolników, głównie większych transferów pieniędzy na wieś, „potrzebna jest społeczna akceptacja”.

Mianem „hańby” słowa Ardanowskiego o „pustce intelektualnej” ocenił Michał Kołodziejczak, lider Agrounii, który w środę wziął udział w wielogodzinnym proteście na ulicach Warszawy. – To cham i prostak. To człowiek, który nigdy nie powinien być ministrem – ocenił Kołodziejczak.

 

Protest rolników w centrum Warszawy rozpoczął się w środę o godzinie 8 rano. Manifestanci zablokowali Plac Zawiszy.

Protest spowodował ogromne utrudnienia w ruchu. Od około godziny 8, Plac Zawiszy został zamknięty dla ruchu kołowego. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w rozkładzie jazdy oraz trasach zarówno autobusów, jak i tramwajów.

W czasie gdy rolnicy w Agrouni protstowali w Warszawie, minister rolnictwa przebywał w Przysieku koło Torunia, gdzie odbywała się kolejna odsłona cyklu konferencji poświęconych sposobom podniesienia jakości życia mieszkańców polskiej wsi.

Min. : Dziękuję Panu Prezydentowi za duże wsparcie, jakiego udziela tym, którzy zajmują się sprawami polskiej wsi. Chcemy wspólnie działać by wieś była miejscem, gdzie ludzie czują się dobrze, gdzie chcą mieszkać i realizować życiowe aspiracje.

https://twitter.com/MRiRW_GOV_PL/status/1113408674456797184/photo/1

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: