DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Iran uderza USA w zatrzymanie pomocy ofiarom powodzi jako „bezprecedensowe przestępstwo”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Irański prezydent Hassan Rouhani wczoraj skrytykował blokowanie przez Stany Zjednoczone pomocy międzynarodowej, która była wysyłana do ofiar powodzi w kraju jako „bezprecedensowa zbrodnia”.

Widok z lotu ptaka obszarów dotkniętych powodzią w Iranie w dniu 21 marca 2019 r. [Prezydencja Iranu / Handout / Agencja Anadolu]

Widok z lotu ptaka obszarów dotkniętych powodzią w Iranie w dniu 21 marca 2019 r. [Prezydencja Iranu / Handout / Agencja Anadolu]

Podczas spotkania z kilkoma ministrami i prawodawcami w stolicy Teheranu Rouhani powiedział, że powodzie spowodowały wielkie szkody dla narodu irańskiego w wielu prowincjach i że wielu obywateli Iranu straciło życie.

Wskazał, że Stany Zjednoczone uniemożliwiają przybycie międzynarodowej pomocy do Iranu i że Czerwony Półksiężyc nie może otrzymać pomocy z innych krajów w tych trudnych warunkach.

Znalezione obrazy dla zapytania powodz w iranie zdjecia

Prezydent Iranu wyjaśnił, że zwrócił się do irańskiego ministerstwa spraw zagranicznych i zainteresowanych organów prawnych o zbadanie przyczyn uniemożliwiających Irańczykom przebywającym za granicą wysyłanie pomocy ofiarom.

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo powiedział we wtorek, że jego kraj jest gotowy udzielić pomocy powodzianom przez Stany Zjednoczone Czerwonego Krzyża i irańskiego półksiężyca.

Jednak minister spraw zagranicznych Iranu Mohammad Zarif powiedział, że sankcje USA nałożone na jego kraj utrudniają nadejście międzynarodowej pomocy dla obszarów dotkniętych powodzią.

Ahmad Shojaei, szef irańskiej dyrekcji medycyny sądowej, powiedział, że co najmniej 62 osoby straciły życie w wyniku powodzi, 478 zostało rannych.

 

zrodlo:https://www.middleeastmonitor.com/20190404-iran-slams-us-stopping-aid-to-flood-victims-as-an-unprecedented-crime/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Iran uderza USA w zatrzymanie pomocy ofiarom powodzi jako „bezprecedensowe przestępstwo”

  1. Tak się amerykańce – obesrańce bawią. Ale spoko. Świadomość ludzi na świecie wzrasta i widać coraz bardziej gdzie jest prawdziwe zło. Mam nadzieję że stworzy się wielka koalicja i zło zostanie pokonane.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: