DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W WARSZAWIE ODBĘDZIE SIĘ MANIFESTACJA PRZECIW ROSZCZENIOM ŚRODOWISK ŻYDOWSKICH

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W WARSZAWIE ODBĘDZIE SIĘ MANIFESTACJA PRZECIW ROSZCZENIOM ŚRODOWISK ŻYDOWSKICH

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz zapowiada zorganizowanie 11 maja manifestacji obliczonej na zmobilizowanie władz Polski by przeciwdziałały dążeniom środowisk żydowskich USA.

Publicysta Mediów Narodowych, związany niegdyś z Obozem narodowo-Radykalnym, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz od tygodni prowadzi kampanię w sprawie przyjętej w zeszłym roku przez Kongres USA ustawy zwanej ustawą nr 447. Ustawa ta zobowiązuje Departament Stanu do corocznego raportowania w jaki sposób przyczynił się do wsparcia amerykańskich organizacji żydowskich wysuwających roszczenia do tak zwanego „mienia bezspadkowego”. W ten sposób określane jest w USA dawne mienie obywateli II RP narodowości żydowskiej, którzy zginęli bezpotomnie w czasie drugiej wojny światowej. Organizacje żydowskie z tego kraju roszczą sobie prawo do odszkodowania za tę własność.

Środowisko Bąkiewicza do tej pory zajmowało się informowaniem o zagrożeniu powodowanym przez amerykańską ustawę w Mediach Narodowych, a także organizując doraźne punkty informacyjne w różnych miejscowościach w Polsce, gdzie wolontariusze rozdawali ulotki poświęcone problemowi w ramach kampanii #NieDlaRoszczeń. Jednak prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości uznał takie środki za niewystarczające. Konstatując bierność polskich władz, które nie występują publicznie ani przeciw ustawie 447, ani przeciw żądaniom organizacji żydowskich wezwał do wyjścia na ulice.

W czasie czwartkowej konferencji prasowej Bąkiewicz stwierdził, że rząd PiS „stoi z boku” i „nie wspiera” działań społecznych kontestujących ustawę 447. Wyraził przekonanie, że planowana przez niego „manifestacja obudzi Polaków tutaj mieszkających, w kraju”, będzie „symbolem solidarności” z Polonią z USA, która urządziła niedawno manifestacje przeciw ustawie, a także „będzie pewnym przekazem dla rządu Stanów Zjednoczonych”.

Zapowiadając zorganizowanie 11 maja w Warszawie marszu protestacyjnego Bąkiewicz zadeklarował – ” Nie możemy się zgodzić na to żeby Polska płaciła organizacjom diaspory żydowskiej za tzw. mienie bezspadkowe. Przejdziemy głównymi ulicami stolicy, liczymy na wysoką frekwencję”. Jak dodał inny działacz zaangażowany w kampanię, Tomasz Kalinowski – „Nasz rząd musi wiedzieć, że Polacy nie zgodzą się na wypłacanie roszczeń międzynarodowym organizacjom żydowskim”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: