DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNE! UNIA PODJĘŁA DECYZJĘ! TO WYROK ŚMIERCI DLA TYSIĘCY POLSKICH FIRM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niekorzystne dla Polski przepisy dotyczące zaostrzenia zasad w transporcie międzynarodowym w Unii zostały w czwartek przyjęte w Parlamencie Europejskim.

Niestety to kolejna sytuacja, gdzie Unia pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Urzędnicy z Brukseli na fali polskich firm transportowych wprowadzili nowe przepisy, które radykalnie wpłyną na sytuację polskich firm zajmujących się transportem. Warto podkreślić, że przez ostatnie lata Polska była potentatem w tej branży. Niestety europejski interwencjonizm chce to za wszelką cenę zakończyć.

Warto jednak dodać, że to jeszcze nie kończy prac nad przepisami. Teraz rozpoczną się negocjacje europarlamentu z krajami członkowskimi i one zdecydują o ostatecznym kształcie przepisów. Deputowani zgodzili się, by sektor przewozów międzynarodowych był objęty restrykcyjnymi przepisami o delegowaniu pracowników.

Chodzi o czas pracy kierowców i ustaloną płacę minimalną plus wszystkie dodatki obowiązujące w kraju, w którym realizowane byłyby przewozy. Według Polski, przepisy w takiej formie doprowadziłyby do wzrostu kosztów, biurokratycznych wymogów, a także bankructwa wielu firm.

 

zrodlo:https://propublico24.pl/index.php/2019/04/04/pilne-unia-podjela-decyzje-to-wyrok-smierci-dla-tysiecy-polskich-firm/?

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “PILNE! UNIA PODJĘŁA DECYZJĘ! TO WYROK ŚMIERCI DLA TYSIĘCY POLSKICH FIRM

  1. No i Polska powinna olać te przepisy UE bo nie jesteśmy w ich strefie walutowej a naszą walutą jest Pln a nie jakieś zasrane €.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: