DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Opieka społeczna zmusiła trzy chrześcijańskie dzieci do muzułmańskiej rodziny – ojciec zabrał dzieci i uciekł do Polski

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

Skandal wzbudził ostatnio wiele uwagi w Polsce. Rosyjski ojciec Danis Lisov przybył do Szwecji siedem lat temu. Ale w 2017 roku jego żona zachoruje. Służby socjalne postanowiły następnie zabrać dzieci z Danis na tej podstawie, że nie miał pełnego zatrudnienia, a zatem nie był w stanie opiekować się dziećmi. Zamiast tego zostali umieszczeni w muzułmańskiej rodzinie libańskiej. Potem ojciec zabrał trzy córki z rodziny zastępczej i uciekł.

Lisov miał załatwić formalności, aby rozpocząć pracę. Jednak służby socjalne uznały, że nie jest w stanie opiekować się dziećmi, a 1 września 2017 r. Zostały umieszczone w muzułmańskiej rodzinie libańskiej. Lisov formalnie zachował opiekę nad dziećmi, ale musiał zobaczyć je tylko sześć godzin w tygodniu, donosi kilka polskich gazet, w tym Dziennik Narodowy ,  Polsat News  i Polska In .

„Byłem nieobecny i otrzymałem wiadomość, że moje dzieci zostały zaopiekowane (…) służba społeczna nie chciała powiedzieć, gdzie przywieźli moje dzieci”, Denis Lisov powiedział polskiemu sądowi, w jaki sposób jego dzieci zostały umieszczone w rodzinie zastępczej.

– Rodzina zastępcza, która sprawowała opiekę nad swoimi córkami, jest pochodzenia arabskiego. Ważnym czynnikiem jest to, że dziewczyny pochodzą z chrześcijańskiego domu. Sąd w Szwecji nie dał mu możliwości obrony swoich praw do rodziny i dzieci. Dziewczyny nie chcą być w tej rodzinie zastępczej, powiedział Babken Khanzadyan, który reprezentuje rodzinę Lisov.

Spadł z dziećmi
Jego córki żyły ponad rok z muzułmańską rodziną, około 30 mil od ojca. W końcu postanowił zabrać swoje córki i ponownie wyjechać do Rosji, ale został zatrzymany na lotnisku w Warszawie, ponieważ szwedzkie władze zgłosiły zaginięcie jego córek. W związku z tym złożył wniosek o azyl w Polsce.

Sytuacja została przekazana do polskiego sądu, który wczoraj, 3 kwietnia 2019 r., Oddalił decyzję służb socjalnych o przymusowym umieszczeniu, ponieważ narusza konwencję UE, która stanowi, że dzieci nie mogą być umieszczane w obcych środowiskach kulturowych, które zaniedbały służby socjalne.

Sąd zauważył, że Lisowa nie zabrano z ojcostwa, a sędzia Janeta Seliga-Kaczmarek zdecydowała, że ​​opieka nad dziećmi zostanie przekazana ich ojcu i dlatego zdecydowała, że ​​dzieci mogą zostać z ojcem.

Powinni pozostać w Polsce do czasu zbadania statusu uchodźcy
– dziecko ma bardzo silną więź z ojcem, a kiedy rozmawiałem z dziećmi, powiedzieli im, że chcą zostać ze swoim ojcem i kochać go i nie chcą być oddzieleni od niego, powiedziała sędzia Janeta Seliga-Kaczmarek.

– Świadectwo kolejnego ojca i brak dowodów na to, że jego prawa ojcostwa były ograniczone, a także dobro dzieci, sąd postanowił pozostać pod opieką ojca, kontynuowała.

Sąd uznał również, że ojciec musiał pozostać w Polsce do czasu przyznania mu statusu uchodźcy.

-Mniejsze dziewczyny nic nie rozumiały. Najstarsza córka powiedziała, że ​​trudno jej się przyzwyczaić do życia tej rodziny. Dowiedziałem się, że było to dla niej bardzo trudne, kiedy musiała przestrzegać uwag rodziny. Podobnie, gdy była chora lub miała różne problemy. Nie mogła przyzwyczaić się do surowego środowiska, ojciec zeznawał w sądzie.

Tutaj prawnik rodzinny napisał na Twitterze, że wniosek o azyl został złożony i czują się dobrze po spędzeniu pierwszej nocy na własną rękę:

Bartosz Lewandowski@BartoszLewand20

Trwa spotkanie @OrdoIuris, Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka i mec. Babkena Khanzadyan z Denisem Lisovem i jego córeczkami. Za chwilę przystąpią do podpisywania wniosku o azyl w Polsce. Rodzina jest szczęśliwa i wypoczęta po pierwszej nocy spędzonej w spokoju.

142 personer pratar om detta

Muzułmański „papier zastępczy” trafił do sądu
Według prawnika Bartosza Lewandowskiego muzułmański mężczyzna przydzielony do aresztu przyszedł do sądu:

Mohammed A., który jest ojcem zastępczym dla dzieci, zeznał przed sądem, że szwedzka służba socjalna płaci mu i jego pobytowi.

„Właśnie wysłali mnie, żeby odebrać dzieci. Służby społeczne powiedziały mi, że pojadę do Warszawy i zabiorę je. Nie wiem, co Denis jest dla ojca.

Bartosz Lewandowski@BartoszLewand20

Mohammed A., będący rodzina zastępcza dla dzieci, zeznaje przed Sądem, że przelot oraz pobyt opłaca mu szwedzka służba socjalna. „Wysłali mnie tylko po to, aby odebrać dzieci. Służba mi powiedziała, że mam pojechać do Warszawy i je zabrać. Nie wiem jakim Denis jest ojcem”

210 personer pratar om detta

Szwedzki urzędnik wywołał skandal
Według adwokata rodziny szwedzki urzędnik, który wyjechał do Polski, próbował wniknąć w dzieci z przemocą, gdy byli w sądzie. Policja go nie zwolniła. Urzędnik musi też coś wykrzyczeć po szwedzku.

Bartosz Lewandowski@BartoszLewand20

Przedstawiciel szwedzkich służb socjalnych,który przyjechał po trzy dziewczynki,usiłował przed chwilą na korytarzu sądowym przedrzeć się przez kordon policji.Został powstrzymany. Powiedział im coś w języku szwedzkim czego obecni nie zrozumieli.Zrobił to tuż przez ich wysłuchaniem

166 personer pratar om detta


Minister spraw wewnętrznych chwali
”Decyzja Trybunału, że dzieci zostają ze swoim ojcem. Dobrze zrobiona policja i straż graniczna – napisał na Twitterze minister spraw wewnętrznych Polski  Joachim Brudziński.

Joachim Brudziński@jbrudzinski

Decyzją sądu dzieciaki zostają z Ojcem. Dobra robota @PolskaPolicja i @Straz_Graniczna

wPolityce.pl@wPolityce_pl

TYLKO U NAS. Dramatyczna walka ojca o swoje dzieci! Szwedzcy urzędnicy oddali trzy jego córki muzułmańskiej rodzinie zastępczejhttps://wpolityce.pl/polityka/440913-tylko-u-nas-dramatyczna-walka-ojca-o-swoje-dzieci 

209 personer pratar om detta

Obecnie nie jest do końca jasne, dlaczego Służba Społeczna zabrała dzieci od ojca.

zrodlo:https://samnytt.se/socialtjansten-ville-tvangsplacera-tre-barn-hos-libanesisk-familj-familjen-flydde-till-polen-och-fick-stanna/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: