DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nielegalny izraelski osadnik zastrzelil palestynskiego kierowce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W środę mieszkaniec nielegalnego żydowskiego osiedla na Zachodnim Brzegu Jordanu zastrzelił palestyńskiego kierowcę ciężarówki.

Znalezione obrazy dla zapytania izraelski osadnik zastrzelil palestynskiego kierowce zdjecia

Do incydentu doszło w pobliżu miasta Nablus na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu. Mieszkaniec nielegalnego żydowskiego osiedla zatrzymał, zastawiając drogę, ciężarówkę prowadzoną przez Palestyńczyka zamieszkałego w rejonie Salfit, Mohammada Abdul-Fattaha. Kierowca ciężarówki posiadał izraelskie dokumenty umożliwiające mu poruszanie się po zablokowanej drodze. Gdy wysiadł z szoferki został postrzelony przez Izraelczyka, jak zrelacjonowała w środę telewizja Al Jazeera. Karetka zabrała go szpitala w Tel Awiwie, gdzie stwierdzono jego zgon. W tym samym czasie do szpitala w Nablusie trafił jeszcze jeden Palestyńczyk, 22-letni Chalid Rawadżbeh z raną postrzałową.Znalezione obrazy dla zapytania izraelski osadnik zastrzelil palestynskiego kierowce zdjecia

Chociaż żaden Izraelczyk nie został ranny, w komunikacie izraelskiej armii pojawiła się informacja o ataku nożowniczym. Nie potwierdzają jej świadkowie zdarzenia, na których powołuje się Al Jazeera. Podaje też imię i nazwisko sprawcy – to Joshua Sherman z nielegalnego żydowskiego osiedla Elon Moreh położonego na wschód od Nablusu. Morej również twierdzi, że kierowca ciężarówki ruszył przeciw niemu z nożem w ręku. Izraelska organizacja B’Tselem, kreśli jednak kontekst zdarzenia – mieszkańcy nielegalnego osiedla Elon Moreh mieli już wielokrotnie utrudniać ruch palestyńskich samochodów po okolicznych drogach.

Znalezione obrazy dla zapytania izraelski osadnik zastrzelil palestynskiego kierowce zdjecia

Al Jazeera podaje też dane na temat przemocy między dwoma grupami. Od 2015 r. żydowscy osadnicy z nielegalnych osiedli zamordowali 260 Palestyńczyków. Z rąk palestyńskich zginęło w tym czasie 50 Izraelczyków. Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Koordynacji Pomocy Humanitarnej podaje, że liczba aktów przemocy ze strony mieszkańców nielegalnych izraelskich osiedli na terenach okupowanych w zeszłym roku była o 57% wyższa niż w roku 2017 i o 175% wyższa niż w roku 2016. Zabicie Mohammada Abdul-Fattaha przez nielegalnego kolonistę to kolejny taki przypadek w roku bieżącym. W styczniu grupa uzbrojonych osadników zaatakowała z bronią w ręku palestyńską wieś al-Mugheir w pobliżu Ramallah. Zginął jeden Palestyńczyk.

Izrael okupuje Zachodni Brzeg Jordanu od 1967 r. Mimo, że od 1994 r. istnieją tam struktury Autonomii Palestyńskie w praktyce kontrolują one mniej niż połowę terytorium Zachodniego Brzegu (tak zwana strefa A) poszatkowaną w dodatku na pojedyncze enklawy. Pozostałą część (strefy B i C), w tym główne drogi, kontrolują Izraelczycy. Władze Izraela prowadzą na okupowanym terytorium nielegalną w świetle prawa międzynarodowego akcją kolonizacyjną. Na Zachodnim Brzegu mieszka już prawie pół miliona nielegalnych izraelskich osadników.

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/nielegalny-izraelski-osadnik-zastrzelil-palestynskiego-kierowce/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: