DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Krotka wypowiedz prezydenta Assada

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„.. polityka niektórych krajów zachodnich, a na czele Stanów Zjednoczonych, w kierunku tego, co dzieje się w #wenezueli, jego jawna ingerencja w sprawy wewnętrzne i nałożenie embarga i sankcji na nią, stają się podejściem przyjętym przez Te stany przeciwko wszystkim tym, którzy biorą stanowiska, nie odpowiadają jego polityce..

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą i garnitur

A to, co dzieje się w wenezueli jest podobne do tego, co wydarzyło się w #Syrii i jej celu, aby zdominować Państwa i skonfiskować ich niezależną decyzję, to podważa prawo międzynarodowe Najważniejsze zasady karty Narodów Zjednoczonych w celu poszanowania suwerenności państw i jego ludzi w siebie..”

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą i w budynku

Prezydent #Assada podczas swojego przyjęcia dzisiaj jorge #do ministra popularnego autorytetu dla wenezueli stosunków zagranicznych i delegacji dla niego..

Prezydencja w Republiki Arabskie

 

zrodlo:Facebook.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: