NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Uwaga! „Dobra zmiana” chce wpisać do konstytucji członkostwo Polski w UE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W sobotę, podczas konwencji PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz zapowiedział złożenie w Sejmie projektu zmian w konstytucji przewidującego wpisanie członkostwa Polski w UE. Szef PSL zaapelował do polityków wszystkich partii o poparcie tego projektu. Co na to PiS?

Znalezione obrazy dla zapytania unia a konstytucja polski zdjecia

 

– Od lat mówimy, że powinniśmy pracować nad nową, polską konstytucją i w tej konstytucji uważamy, że trzeba zamieścić artykuły dotyczące polskiej obecności w Unii Europejskiej – oświadczył wiceminister Jarosław Sellin w niedzielnym programie „Śniadanie w Polsat News”. Selin wskazał, są „dwie struktury zachodu”, gdzie jest należne miejsce dla Polski: NATO i UE.

– Bardzo się cieszę, że inne środowiska popierają postulat prezydenta Andrzeja Dudy. Bo proszę pamiętać o tym, że w pytaniach referendalnych, które pan prezydent ponad rok temu przesłał do Senatu, było właśnie pytanie o to, czy Polacy chcą, aby obecność Polski w Unii Europejskiej i NATO była zagwarantowana konstytucyjnie – oświadczył rzecznik prasowy prezydenta Błażej Spychalski.

Znalezione obrazy dla zapytania unia a konstytucja polski zdjecia

Pomysł wpisania członkostwa Polski w UE do konstytucji poparła również posłanka POKO Joanna Mucha. Stwierdziła, że jeżeli Polacy będą chcieli zmienić zapis w konstytucji o obecności Polski w UE, „to wybiorą większość konstytucyjną, która zmieni ten zapis”.

Znalezione obrazy dla zapytania unia a konstytucja polski zdjecia

Mój komentarz: Szanowni Państwo, skończyła się zabawa, zaczęły się schody. PO i PiS dogadały się ponad podziałami i w ramach licytacji, kto jest bardziej prounijny, chcą nam zafundować konstytucyjny zapis o eurokołchozie na wieki wieków. Okazuje się, że prezydencki pomysł referendalny z wpisaniem członkostwa w UE do konstytucji nie był jakimś nieprzemyślanym wyskokiem, ale tworzeniem klimatu do wprowadzenia takiego zapisu w ustawie zasadniczej.

Podobny obraz

Pamiętam, jak poseł Krystyna Pawłowicz z oburzeniem komentowała tego typu pomysł forsowany jeszcze przez prezydenta Komorowskiego. Teraz prezydent „dobrej zmiany” i wiceminister w rządzie „dobrej zmiany” z entuzjazmem wypowiadają się za takim rozwiązaniem. Zważywszy na to, że Unia Europejska to projekt komunistycznego superpaństwa, a tym superpaństwem zarządzają Niemcy i unijne politruki wielbiące Marksa, trzeba mieć naprawdę nie po kolei w głowie, żeby konstytucyjnie przyklepywać członkostwo Polski w UE.

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/04/02/uwaga-dobra-zmiana-chce-wpisac-do-konstytucji-czlonkostwo-polski-w-ue/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: