KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Skandal w sieci supermarketów! Wycofują torebki ze swastykami…

Oto kobieca torebka, saszetka na pasek (tzw. nerka), stylizująca na torebkę wojskową, w kolorach moro i z nadrukiem, którym zdaje się francuska sieć Auchan nieco przesadziła.

Na terenie całej Polski w sieci Auchan można było poza „spożywką” kupić torebkę moro z nazistowską gapą z widoczną swastyką.

Sieć zapowiedziała natychmiastowe wycofanie produktu z półek sklepów w całej Polsce, po tym, jak mieszkanka Krakowa poczuła się sprawą zgorszona.

„Jestem w szoku. Przez kilka tygodni chodziłam z torebką, na której są nazistowskie symbole”

– mówiła kobieta w rozmowie z „Gazetą Krakowską”.

Znalezione obrazy dla zapytania swastyki na torebkach zdjecia

Symbol z „nerki” to godło III Rzeszy. Gapa przedstawia czarnego orła trzymającego w szponach wieniec, wewnątrz którego znajduje się swastyka. Nieprzeciętnie szeroko rozłożone skrzydła oznaczały duży wpływ na sąsiadów. Gapa dzierżąca w szponach wieniec swastyki pojawiała się na dokumentach państwowych, murach urzędów oraz innych organizacjach państwowych.

Podobny obraz

Zapewne, gdyby był to komunistyczny sierp i młot, nikogo by to nie wzruszyło, a symbole potraktowane byłyby jako element popkultury. Można też wymyślić inny scenariusz, że torebka ze swastyką znaleziona została w polskim sklepie. Wówczas na miejscu zapewne stałby wóz transmisyjny TVN i relacjonował (obok niemieckiej telewizji) sprawę tzw. polskiego faszyzmu. A że to tylko Francja (nota bene kolaborująca z hitlerowcami w czasie II wojny), to sprawa wydaje się jedynie jednodniowym przebłyskiem medialnym.

Znalezione obrazy dla zapytania swastyki na torebkach zdjecia

Pozostaje tylko pytanie, dlaczego bogate fundacje na co dzień zwalczające tzw. faszyzm nie zgłosiły jeszcze Auchan do prokuratury za promowanie nazizmu? Bo to bogata zagraniczna sieć?

 

zrodlo:https://www.swiatrolnika.info/prawo/5442-skandal-w-sieci-supermarketow-wycofuja-torepki-ze-swastykami?

2 thoughts on “Skandal w sieci supermarketów! Wycofują torebki ze swastykami…

  1. Na tej białej torebce widać kwiatki, rower, jakieś zwierzę i Słońce z wpisanym w nie symbolem Słońca – swastyką. Słońce jako Bóg dający energię, światło, życie. Nie ma na tej torebce ani śladu führera. Możemy wystąpić o odszkodowanie do Niemców, za ukradzenie i sprofanowanie symbolu Boga naszych przodków.

  2. Nikt sie nie zajaknal ..bo moga byc z tego problemy…
    REASUMUJAC : niektorzy ,co juz maja lepsze posady ,niezalezne od tzw.granic (jeszcze) polskich juz o tym dawno oficjalnie – mowili.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: