"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Skandal w sieci supermarketów! Wycofują torebki ze swastykami…

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Oto kobieca torebka, saszetka na pasek (tzw. nerka), stylizująca na torebkę wojskową, w kolorach moro i z nadrukiem, którym zdaje się francuska sieć Auchan nieco przesadziła.

Na terenie całej Polski w sieci Auchan można było poza „spożywką” kupić torebkę moro z nazistowską gapą z widoczną swastyką.

Sieć zapowiedziała natychmiastowe wycofanie produktu z półek sklepów w całej Polsce, po tym, jak mieszkanka Krakowa poczuła się sprawą zgorszona.

„Jestem w szoku. Przez kilka tygodni chodziłam z torebką, na której są nazistowskie symbole”

– mówiła kobieta w rozmowie z „Gazetą Krakowską”.

Znalezione obrazy dla zapytania swastyki na torebkach zdjecia

Symbol z „nerki” to godło III Rzeszy. Gapa przedstawia czarnego orła trzymającego w szponach wieniec, wewnątrz którego znajduje się swastyka. Nieprzeciętnie szeroko rozłożone skrzydła oznaczały duży wpływ na sąsiadów. Gapa dzierżąca w szponach wieniec swastyki pojawiała się na dokumentach państwowych, murach urzędów oraz innych organizacjach państwowych.

Podobny obraz

Zapewne, gdyby był to komunistyczny sierp i młot, nikogo by to nie wzruszyło, a symbole potraktowane byłyby jako element popkultury. Można też wymyślić inny scenariusz, że torebka ze swastyką znaleziona została w polskim sklepie. Wówczas na miejscu zapewne stałby wóz transmisyjny TVN i relacjonował (obok niemieckiej telewizji) sprawę tzw. polskiego faszyzmu. A że to tylko Francja (nota bene kolaborująca z hitlerowcami w czasie II wojny), to sprawa wydaje się jedynie jednodniowym przebłyskiem medialnym.

Znalezione obrazy dla zapytania swastyki na torebkach zdjecia

Pozostaje tylko pytanie, dlaczego bogate fundacje na co dzień zwalczające tzw. faszyzm nie zgłosiły jeszcze Auchan do prokuratury za promowanie nazizmu? Bo to bogata zagraniczna sieć?

 

zrodlo:https://www.swiatrolnika.info/prawo/5442-skandal-w-sieci-supermarketow-wycofuja-torepki-ze-swastykami?

2 thoughts on “Skandal w sieci supermarketów! Wycofują torebki ze swastykami…

  1. Na tej białej torebce widać kwiatki, rower, jakieś zwierzę i Słońce z wpisanym w nie symbolem Słońca – swastyką. Słońce jako Bóg dający energię, światło, życie. Nie ma na tej torebce ani śladu führera. Możemy wystąpić o odszkodowanie do Niemców, za ukradzenie i sprofanowanie symbolu Boga naszych przodków.

  2. Nikt sie nie zajaknal ..bo moga byc z tego problemy…
    REASUMUJAC : niektorzy ,co juz maja lepsze posady ,niezalezne od tzw.granic (jeszcze) polskich juz o tym dawno oficjalnie – mowili.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: