NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

GŁÓWNY: Chiński Personel Wojskowy Przybywa Do Wenezueli Z „Dostawami Pomocy Humanitarnej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

CARACAS – chiński personel wojskowy przybył wraz z 65 tonami leków i dostaw dostarczonych do Wenezueli w czwartek 28 marca w wyniku strategicznej współpracy między dwoma krajami. Chociaż dostarczanie pomocy jest jednym z wielu oczekiwanych dostaw, według urzędników rządowych, przybycie chińskiego personelu wojskowego nie zostało odnotowane w prasie międzynarodowej.

Piątek, 29 marca – Chiny personel PLA pozują z członkami Wenezueli.
Tareck El Aissami, w komentarzach dla TeleSura, który zasiada jako minister przemysłu i produkcji narodowej w Wenezueli, ze swojej strony podkreślił znaczenie dostawy jako realizacji suwerenności i dodał, że „agresja Wenezueli, akty terrorystyczne, blokada i prześladowania finansowe są bezprecedensowe na całym świecie.

Wcześniej tego ranka, 1 kwietnia, chiński przywódca XJP ogłosił, że Chiny zwiększają wysiłki w celu wyeliminowania korupcji w Chinach i przygotowują się do długiej i długotrwałej walki z kapitalizmem i imperializmem z zachodu. Chiny postrzegają rozwój socjalizmu w Wenezueli jako pozytywny wysiłek historyczny, który wyrażają konsekwentne poparcie od 1999 roku.

Chiński ambasador w Wenezueli powtórzył również, że naród południowoamerykański jest „integralnym partnerem strategicznym i przyjacielem”, podkreślając swoje przekonanie, że „naród wenezuelski jest w stanie utrzymać pokój”. i inne narody nad ich wsparciem wojskowym dla Wenezueli.

Chiny odpowiedziały angażując się w to, co eksperci wojskowi nazywają balonem testowym. Było to widoczne wcześniej w przypadku Syrii, gdzie Chiny wydawały się przeciekać przez pewien czas własne obrazy i informacje o bezpośrednim zaangażowaniu w Syrii, zanim ogłosiły poparcie dla rozdartego wojną kraju arabskiego.

Według Sztokholmskiego Międzynarodowego Instytutu Badań nad Pokojem Wenezuela  sprowadziła z Chin broń o wartości 349 milionów dolarów w latach 2010–2014.

Chiny są zdecydowanie największym wierzycielem Caracas; od 2005 r. pożyczył kraj  65 mld USD . Zmarły były prezydent Wenezueli Hugo Chavez posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​Mao Zedong i bohater niezależności Ameryki Łacińskiej Simón Bolivar byliby przyjaciółmi, gdyby żyli w tej samej epoce.

Tymczasem chińskie banki państwowe pożyczały miliardy więcej rządom Ameryki Łacińskiej od wczesnych lat 2000-tych. Tylko w 2010 r. Chiny przyznały więcej pożyczek niż Bank Światowy, Międzyamerykański Bank Rozwoju i połączony amerykański bank Ex-Im Bank. W Chinach decyzje dotyczące stóp procentowych podejmuje Komitet Polityki Pieniężnej The Peoples 'Bank of China. PBC zarządza dwoma różnymi referencyjnymi stopami procentowymi: jednoroczną pożyczką i roczną stopą depozytową.

Chiny „naprawdę wkroczyły” ze sprzedażą broni w 2011 r., Mówi dr Evan Ellis, profesor badań nad studiami latynoamerykańskimi w Instytucie Studiów Strategicznych Wojskowej Akademii Wojskowej USA, „najpierw z mniej zaawansowanym sprzętem, takim jak radary i samoloty do szkolenia pilotów, i ostatnio ze wzmocnionymi pojazdami i częściami zamiennymi. ”

„Większość towarów wojskowych, które przybyły w 2017 r., Była chińska, w tym czołgi pancerne, amunicja, mundury i sprzęt piechoty, a także części zamienne i serwisowe do rosyjskich elementów” – powiedział wenezuelski dowódca Gwardii Narodowej generał Antonio Benavidez Torrez.

FRN rozmawiał dziś rano z serbskim ekspertem wojskowym Vladimirem Gujaniciciem, który powiedział:

„Chiński personel wojskowy wyraźnie przybył wraz z 65 tonami pomocy humanitarnej dla Wenezueli. Nie było to odnotowane w mediach, ale w oparciu o nasze wewnętrzne źródła i wyszukiwanie zdjęć w odwrotnej kolejności zdjęcie nie istniało do czwartku 28 marca 2019 w dowolnym miejscu na świecie. To wpisuje się w chińską politykę przecierania własnych nieoficjalnych stanowisk i historii do prasy zachodniej. Następnie chińscy analitycy zmierzą reakcję zachodnich rządów i działaczy, których oczekują, że będą mieli różne, ale mimo to cenne opinie. Krótko mówiąc, jeśli zachodni aktywiści dobrze zareagują na ten pomysł, wówczas ci w Chinach naciskający na dalsze i otwarte wsparcie wojskowe – jak miało to miejsce w Syrii – mogą sprowadzić tę sprawę do Wenezueli z powrotem do innych decydentów w Chinach, którzy są niezdecydowani lub którzy wymagać takiej informacji zwrotnej. ”

Boliwariański rząd Wenezueli i Chińska Republika Ludowa są długoletnimi sojusznikami i partnerami strategicznymi. Stosunki między obydwoma krajami znacznie wzrosły pod rządami byłego prezydenta Hugo Chaveza. Przed rokiem 1999 handel chińsko-wenezuelski oszacowano na 500 mln USD, podczas gdy w 2016 r. Obroty wyniosły 7,42 mld USD.

Oba kraje mają silne umowy o współpracy w sektorach energetycznym i wojskowym, a prezydent Nicolas Maduro szuka pomocy u swojego wschodniego partnera w rozwoju sektora medycznego krajów, po surowych sankcjach gospodarczych i finansowych, które uniemożliwiają rządowi boliwariańskiemu importowanie ważnych artykułów medycznych i chirurgicznych .

 

zrodlo:https://www.fort-russ.com/2019/04/major-chinese-military-personnel-arrive-in-venezuela-with-humanitarian-supplies/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

3 thoughts on “GŁÓWNY: Chiński Personel Wojskowy Przybywa Do Wenezueli Z „Dostawami Pomocy Humanitarnej

  1. Bardzo dobrze. Chińczycy coraz wyraźniej pokazują że bandyckich USA się nie boją. Wysłali pomoc dla Wenezuelczyków + kosz szpiegów. Oklaski dla Chin. Jeszcze nie
    działają militarnie ale już się nie boją.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: