NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prezydent USA polecił Rosjanom opuścić Wenezuelę. 6 kwietnia ruszy akcja „Wyzwolenie „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent USA Donald Trump, który 27 marca spotkał się w Białym Domu z Fabianą Rosales – żoną lidera wenezuelskiej opozycji Juana Guaido – oznajmił, że Rosjanie „muszą opuścić” Wenezuelę. Na 6 kwietnia Guaido zapowiedział operację „Wyzwolenia.” W weekend do latynoamerykańskiego kraju dotarli rosyjscy komandosi na „konsultacje” z kolegami z Wenezueli. Poparcia Rosjanom udzielili Chińczycy.

Prezydent USA polecił Rosjanom opuścić Wenezuelę. 6 kwietnia ruszy akcja „Wyzwolenie”

„Wszystkie opcje są na stole”, powtórzył Trump kilka razy w odpowiedzi na pytanie, czy Stany Zjednoczone są skłonne są do interwencji, by siłą usunąć Rosjan z Wenezueli. Amerykański prezydent dodał, że Moskwa doskonale zdaje sobie sprawę ze stanowiska Stanów Zjednoczonych.

Znalezione obrazy dla zapytania rosyjskie wojsko w wenezueli zdjecia

 – Stany Zjednoczone postrzegają przybycie samolotów wojskowych z Rosji w ten weekend jako niepożądaną prowokację –komentował wiceprezydent Mike Pence. – Wzywamy dziś Rosję, by odmówiła poparcia dla reżimu Maduro i stanęła za Juanem Guaido wraz z innymi krajami na całej półkuli i na całym świecie, dopóki wolność nie zostanie przywrócona – apelował Pence po spotkaniu z żoną Guaido.

 – Dzisiaj, w Wenezueli, jest życie lub śmierć – ubolewała Rosales. – A ci, którzy płacą cenę tej nienawiści, to dzieci – dodała. Tłumaczyła, że umierają  one w szpitalach bez prądu lub z głodu.

Stany Zjednoczone wraz z dziesiątkami innych krajów uznały Juana Guaido za tymczasowego prezydenta kraju, podczas gdy Rosja popiera prezydenta Nicolasa Maduro.

Znalezione obrazy dla zapytania rosyjskie wojsko w wenezueli zdjecia

Ministrowie gabinetu Maduro oskarżyli Stany Zjednoczone o sabotowanie sieci elektroenergetycznej, w tym cyberatak na wenezuelską zaporę wodną.

„Osiemdziesiąt procent ludności Wenezueli nie ma prądu” – powiedziała żona Guaido w Białym Domu. „Próbują złamać naszego ducha, ale powiem wam, że jest światło, to światło jest tutaj” – dodała.

 

Amerykanie usiłowali dostarczyć pomoc humanitarną poprzez granicę kolumbijską. Ich wysiłki jednak nie powiodły się. Maduro oskarżył Waszyngton, że próbuje przemycić broń i środki dla opozycji. Od konwoju odcinał się także Czerwony Krzyż, prosząc, by nie używać jego oznakowani na konwojach amerykańskich.

Znalezione obrazy dla zapytania rosyjskie wojsko w wenezueli zdjecia

 – Maduro nie chce pomocy – ubolewał Trump w obecności żony Guido. – Wysłaliśmy pomoc wartą setki milionów dolarów na granicę, ale on jej nie chce. Woli raczej, żeby ludzie umierali z głodu. Nie uważam, by to było dobre, nawet z politycznego punktu widzenia, nawet w przypadku dyktatora – dodał. Prezydent obwiniał poprzednią administrację, że doprowadziła do takiej tragicznej sytuacji w Wenezueli, nie reagując zawczasu.

Żalił się, że „odziedziczył bałagan” związany z Wenezuelą i innymi sprawami polityki zagranicznej.

Niektórzy analitycy uważają, że retoryka Trumpa w połączeniu z obecnością sił rosyjskich w Wenezueli zwiększyła ryzyko konfrontacji.

Rosjanie 10 grudnia 2018 r. wysłali do Caracas dwa ultradźwiękowe bombowce. W minioną sobotę dotarło tam 100 komandosów z niezidentyfikowanym sprzętem.

Przedstawiciele rządu USA twierdzą, że ludzie ci są w Wenezueli, aby ochraniać rosyjskie interesy, a nie Maduro. Amerykanie jednak zachowują czujność, obawiając się, że Moskwa może interweniować militarnie  tak jak to miało miejsce w Syrii, gdzie odwrócono przebieg zdarzeń.

Znalezione obrazy dla zapytania rosyjskie wojsko w wenezueli zdjecia

25 marca Sekretarz Stanu Mike Pompeo ostrzegł Kreml, iż Waszyngton nie „nie będzie bezczynnie przyglądał się, jak Rosja zaostrza napięcia w Wenezueli”.

Zalecił, by nie wysyłać personelu wojskowego w celu wsparcia Maduro.

Rosjanie jednak nie myślą ustępować z latynoskiego kraju. „Gdyby Wenezuela kiedykolwiek wypadła z orbity rosyjskiej, byłoby to bardzo bolesne dla Kremla” – napisał Vladimir Rouvinski, ekspert ds. stosunków rosyjsko-wenezuelskich na Uniwersytecie Columbia  w lutowym raporcie dla Wilson Center w Waszyngtonie. „Moskwa usilnie stara się temu zapobiec” – dodał, wyjaśniając, że Kreml ma od kilkudziesięciu lat silne powiązania z Caracas.

Znalezione obrazy dla zapytania rosyjskie wojsko w wenezueli zdjecia

Wenezuela zakupiła od Rosjan także sprzęt wojskowy wart biliony dolarów. Praktycznie cały obecny arsenał pochodzi z Rosji. Moskwa nie chce stracić takiego klienta.

Rosyjska spółka naftowa Rosnieft wydała około 9 miliardów dolarów na inwestycje w wenezuelskie projekty naftowe od 2010 roku. Rosyjski potentat  jest właścicielem dwóch morskich złóż gazu i ma udział w około 20 milionach ton wenezuelskiej ropy naftowej.

To dlatego Igor Sieczin, szef spółki i prawdopodobnie drugi najpotężniejszy człowiek w Rosji, jest tak bardzo zaangażowany w sprawy polityczne w Wenezueli.

Znalezione obrazy dla zapytania rosyjskie wojsko w wenezueli zdjecia

Lider opozycji Juan Guaidó zapowiedział, że „akcja wyzwolenia”, która jak twierdzi, doprowadzi do upadku rządu Nicolasa Maduro, rozpocznie się 6 kwietnia. „6 kwietnia rozpoczną się pierwsze taktyczne wydarzenia Akcji Wyzwolenia” – napisał na Twitterze. „Tego dnia musimy być gotowi, przygotowani i zorganizowani”.

I dalej: „Nadszedł czas, aby przygotować się do przeprowadzenia akcji „Wyzwolenia” i wywierać maksymalną presję na rząd, aby zakończył dyktaturę” – pisał z kolei na Instagramie. „Każdy, absolutnie każdy, odgrywa rolę na tym etapie naszej walki”. Dodał, że „Komitety Wsparcia Wyzwolenia” są tworzone w całym kraju.

 

zrodlo:https://www.pch24.pl/prezydent-usa-polecil-rosjanom-opuscic-wenezuele–6-kwietnia-ruszy-akcja-wyzwolenie,67168,i.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: