NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

MO Rosji: w Syrii szykuje się kolejna prowokacja z bronią chemiczną

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Terroryści z prowincji Idlib szykują kolejną prowokację z użyciem broni chemicznej, w którą mają być zamieszane służby specjalne Francji i Belgii, oświadczył generał major Wiktor Kupczyszyn, szef rosyjskiego Centrum ds. Pojednania Stron Konfliktu w Syrii.

Znalezione obrazy dla zapytania biale helmy w syrii zdjecia

Terroryści w Idlibie przygotowują się do prowokacji z użyciem substancji trujących, które zostaną wykorzystane przeciwko ludności cywilnej – przekazało rosyjskie Centrum ds. Pojednania Stron Konfliktu w Syrii. W tym celu do Idlibu przybyli przedstawiciele francuskich i belgijskich służb specjalnych. To oni zorganizowały spotkanie z udziałem dowódców terrorystów z ugrupowania Hayat Tahrir al-Sham i emisariuszy Białych Hełmów.

Według informacji Centrum ds. Pojednania, na spotkaniu omawiana była inscenizacja zdjęć świadczących o „użyciu” przez Rosję i Syrię substancji trujących.

Służby specjalne Belgii nagrywały na wideo ataki rosyjskich Sił Powietrzno-Kosmicznych na należące do terrorystów składy z amunicją w Idlibie, żeby potem oskarżyć Rosję o użycie broni chemicznej.

Znalezione obrazy dla zapytania biale helmy w syrii zdjecia

Przedstawiciele Centrum ds. Pojednania nie wykluczają, że organizatorzy prowokacji wykorzystają realne substancje trujące, które 23 marca dostarczono do Idlibu pod eskortą funkcjonariuszy francuskich sił specjalnych. Ofiarami ataku chemicznego mogą paść między innymi uchodźcy.

Znalezione obrazy dla zapytania biale helmy w syrii zdjecia

Rzecznik rosyjskiego ministerstwa obrony Igor Konaszenkow przypomniał wcześniej, że strona rosyjska zwracała uwagę na podejmowane przez Białe Hełmy próby zorganizowania w strefie zdemilitaryzowanej wokół Idlibu prowokacji z użyciem substancji trujących w celu oskarżenia o to wojsk rządowych.

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/swiat/2019032910132691-Ministerstwo-Obrony-Rosji-Syria-prowokacja-bron-chemiczna-atak-chemiczny-sluzby-specjalne-Francja-Belgia/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: