20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-68803 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

MO Rosji: w Syrii szykuje się kolejna prowokacja z bronią chemiczną

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Terroryści z prowincji Idlib szykują kolejną prowokację z użyciem broni chemicznej, w którą mają być zamieszane służby specjalne Francji i Belgii, oświadczył generał major Wiktor Kupczyszyn, szef rosyjskiego Centrum ds. Pojednania Stron Konfliktu w Syrii.

Znalezione obrazy dla zapytania biale helmy w syrii zdjecia

Terroryści w Idlibie przygotowują się do prowokacji z użyciem substancji trujących, które zostaną wykorzystane przeciwko ludności cywilnej – przekazało rosyjskie Centrum ds. Pojednania Stron Konfliktu w Syrii. W tym celu do Idlibu przybyli przedstawiciele francuskich i belgijskich służb specjalnych. To oni zorganizowały spotkanie z udziałem dowódców terrorystów z ugrupowania Hayat Tahrir al-Sham i emisariuszy Białych Hełmów.

Według informacji Centrum ds. Pojednania, na spotkaniu omawiana była inscenizacja zdjęć świadczących o „użyciu” przez Rosję i Syrię substancji trujących.

Służby specjalne Belgii nagrywały na wideo ataki rosyjskich Sił Powietrzno-Kosmicznych na należące do terrorystów składy z amunicją w Idlibie, żeby potem oskarżyć Rosję o użycie broni chemicznej.

Znalezione obrazy dla zapytania biale helmy w syrii zdjecia

Przedstawiciele Centrum ds. Pojednania nie wykluczają, że organizatorzy prowokacji wykorzystają realne substancje trujące, które 23 marca dostarczono do Idlibu pod eskortą funkcjonariuszy francuskich sił specjalnych. Ofiarami ataku chemicznego mogą paść między innymi uchodźcy.

Znalezione obrazy dla zapytania biale helmy w syrii zdjecia

Rzecznik rosyjskiego ministerstwa obrony Igor Konaszenkow przypomniał wcześniej, że strona rosyjska zwracała uwagę na podejmowane przez Białe Hełmy próby zorganizowania w strefie zdemilitaryzowanej wokół Idlibu prowokacji z użyciem substancji trujących w celu oskarżenia o to wojsk rządowych.

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/swiat/2019032910132691-Ministerstwo-Obrony-Rosji-Syria-prowokacja-bron-chemiczna-atak-chemiczny-sluzby-specjalne-Francja-Belgia/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: