NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Marek Podlecki wyjaśnia po kolei o co mu chodzi i co się z nim dzieje

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Vismaya: Piotr, to nie uny … Marek się sam wpędził w taki stan … nie dajmy się zwariować i nie straszmy ludzi na wyrost ..

Dr Zbigniew Kękuś: Piotr, Dzięki… Nie współpracuję już z Markiem. To, co wyprawia przechodzi – jak zwykło się mówić w takich przypadkach – ludzkie pojęcie.

Pozdrawiam serdecznie, — Zbyszek

Vismaya: On teraz cię nie posłucha, chociaż można go lekko zatrzymać, ale wpisami  na jego blogu… samo to, ze każdy wpis daje do moderacji, znaczy ma przecieki w swojej świadomości.

 

Ale u ciebie na blogu dać możesz, w tym momencie boje się bardziej o te słabe głowy, które w to wierzą co on pisze, dużo ludzi ciebie czyta a szczególnie wejdą do ciebie po twoich wpisach na monitorze… myślę, że marek też do ciebie zagląda ….
Na Monitorze jest już coraz mniej tych sensownych wpisów i sensownych forumowiczów,  … i z tego co widzę…  na zakładce jest  większość wpisów Admina … podejrzewam, że może dojść do tego samego co u Kiśla na blogu … jak tam spojrzysz na zakładkę wpisów… to masz jeno Zenobiusz, Zenobiusz …. od czasu do czasu jakaś zagubiona rodzynka …  pisze sam do siebie.
Marek wcześniej ledwo na swoim blogu się odzywał a teraz dominuje … to jest sygnał co się z nim dzieje.
Zauważ te jego fazy … cisza albo zbyt mocne podniecenie …. i w tej fazie kto mu stanie na drodze, to będzie jego wróg …
a jego obecny blog to same kutamary, które nie mają żadnych wartości … to takie majaki pacjenta ze szpitala psychiatrycznego … ale widziałam już gorsze stany.

7 thoughts on “Marek Podlecki wyjaśnia po kolei o co mu chodzi i co się z nim dzieje

 1. Marek odktyl „rzeczy” – o ktorych nie macie zielonego pojecia!…

  https://www.cda.pl/video/2464409df?wersja=720p

  https://www.cda.pl/video/4949942c

  https://www.youtube.com/watch?v=NkiF2iuCMog

  …dziwie sie ze,Vismaya tez sie zzyma na to – mowiac o „odlocie”…

  http://davidicke.pl/forum/rosyjskie-odkrycia-na-temat-dna-t6141.html

  to jest prawdziwe i to sie dzieje!…

  https://www.youtube.com/watch?v=E97LfDdXNLs

  o pradawnych slyszeliscie?…bazach na Antarktydzie?…i roznych cudach na kiju?

  https://treborok.wordpress.com/konwoj-dostarczyl-na-antarktyde-arke-gabriela/

  https://ripsonar.wordpress.com/2014/01/11/baza-dulce/

  http://wikimapia.org/1158371/pl/Baza-Lotnicza-Thule#/photo/6141141

  i inne – po co to wszystko?…

 2. Może ten Marek to podstawiony cwaniak który gra chorego umysłowo.Mówi o szczepionkach!!!.Skoro taki czubek jest przeciwnikiem szczepionek to można mniemać że każdy normalnie myślący antyszczepionkowiec to też wariat. Być może Marek ma za zadanie ośmieszyć ludzi którzy zdają sobie sprawę ze szkodliwości szczepionek.

  1. tak a propo to dzieje sie coś dziwnego , fiksuja ludzie jeden po drugim Podlecki , obejrzyj co mówi w najnowszym nagraniu Kwiecień , zajrzyj do Wrońskiego chce sie wieszać publicznie tak gada na strimie
   NIEKTÓRYM TO NA SERIO NET SZKODZI

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: