NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

29.03.19-21.00 na żywo „KONWEJER” A.Jabłonowski przesłuchuje Jacka Caleib – M-forum

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Czy można tak wynaturzyć świat, że nie chce się w nim żyć? Czy można tak rozchwiać ludzkie poczucie sensu i samoidentyfikacji, że niemal każdemu oddechowi towarzyszy lęk?

Tak, można to zrobić – istnieją na to skuteczne metody. Pytanie: po co to czynić?

Ludźmi zagubionymi, wyrwanymi z pewności sądzenia o rzeczach najprostszych można po prostu bezkarnie i irracjonalnie sterować. A więc robi się to dla… władzy.

Uderzanie w rodzinę i tradycję, wzruszanie najmocniejszych podstaw samoidentyfikacji to metody, którymi dzisiejsi marksiści usiłują zdobyć rząd dusz. Wykorzenienie ludzi, zaniepokojenie ich, spowodowanie niepewności pozwalają na prowadzenie ich w kierunku, w którym lewaccy propagandyści zechcą ich powieść.

Nie ma ludzi odpornych na manipulację, to tylko kwestia natężenia mentalnej przemocy, czasu i pieniędzy. Nikt nie wytrzyma długiej mentalnej kąpieli w absurdzie. Im bardziej absurdalne rzeczy się nam wpiera, tym lepsze będą skutki długotrwałej i totalnej manipulacji. Początkowo śmiejemy się do rozpuku, potem wzruszamy ramionami, aby w końcu zacząć milczeć i biernie podążać za konwejerem. Konwejer z natury nie polega na wyciąganiu z człowieka prawdy, dąży jedynie do jego złamania i wykształcenia gotowości przyznania się do każdej winy, jaką tylko przesłuchujący będą chcieli usłyszeć.

Im bardziej bezczelne i brutalne będą żądania, tym lepiej – byleby tylko konwejer dostatecznie długo trwał. Nie ma mocnych, każdy pęknie.

Od dekady zakłada się nam na głowę bolesny czepek mankurta. Nikt już nie użyje słowa „zboczeniec”, nikt publicznie nie puknie się w głowę, słysząc o tym, jak konieczne jest demoralizowanie naszych dzieci od najmłodszych lat. Nikt nie trzaśnie w pysk bezczelnego „latarnika”, który obrzydliwie zagląda w bieliznę nieletnim.

Bohaterem czasu staje się Daniel Cohn-Bendit, dewiant i przyjaciel Adama Michnika (nie wiadomo, co bardziej pejoratywne), który od dawna publicznie wychwala „odczuwanie wspólnej seksualności wraz z małymi dziećmi”.

Jeszcze kilka lat temu próby homoseksualnych ekscesów – w takim na przykład Belgradzie – rozganianie były pięściami zwykłych przechodniów. Dziś prospektem Kneza Miloša spokojnie defilują odmieńcy. Terror zboczeńców nasila się, a my – normalni ludzie, schodzimy im z drogi. Defilują więc dalej i coraz bardziej nachalnie, coraz śmielej domagając się uznania ich za półbóstwa.

Jeśli zezwolimy im na adopcję dzieci, przypieczętujemy marny koniec naszej cywilizacji. Raz puszczona w ruch maszynka deprawacji nie zatrzyma się już tak łatwo.

Milcząc, przykładamy dłoń do wynaturzonego końca świata, jaki znaliśmy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

6 thoughts on “29.03.19-21.00 na żywo „KONWEJER” A.Jabłonowski przesłuchuje Jacka Caleib – M-forum

 1. Tak jest, jak zaczynam mówić o polityce to słyszę 'tylko nie o polityce', pytam 'a dlaczego?', 'bo się nakręcasz'. I taka jest rozmowa. Jak kiedyś zacząłem mówić o 'odszkodowaniach' dla żidów i o tym że żidy wypierdalają Polaków z domów i przejmują kamienice to zostałem okrzyknięty rabinem. Do dziś mówią mi Rabin i drwią. Mówię, to puść sobie deklu 'kiepskich', otwórz piwo w puszce z biedronki w promocji po 1,29zł, i masz zajebisty wieczór kretynie. Nawet się chuj nie obraził, tylko powiedział że tak właśnie zrobi bo się przynajmniej odstresuje, a ja się nakręcam niepotrzebnie. Ten naród nie zasługuje na nic lepszego tylko wyginięcie. Cygany przetrwają a Polacy wyginą, reszta się wymiesza za granicą z tamtejszymi. Niestety, z przykrością.

 2. Jack. Ale w tym kraju nie ma nawet z kim rozmawiać!! To są jakieś farmazony p. Jabłonowskiego , że ma nadzieje że będzie lepiej. Nie ma tutaj siły sprawczej. Nie ma ludzi. Wszyscy młodzi, inteligentni, produktywni wyjechali za granicę. Kto tu został? Dentyści? Dentysta który mnie skasował 1000zł za wizytę i on jeszcze jest za tymi wszystkimi nowoczesnymi durniami? Ma wszystko w dupie, jemu jest dobrze i jest ok. Kto ma coś zmieniać? Prezesi zakładów? I do tego nie Polskich? Lekarze? Którzy nie leczą tylko liczą ile dziś po godzinach w NFZ wyrwie kasy z prywatnego gabinetu ? Oficerowie WP którzy karzą jak najszybciej wyjeżdżać z tego kraju? A może tzw. „Nosacze” spod monopolowego? To już jest koniec! Nie wiem co by tutaj musiało się stać? Też mnie śmieszy jak słyszę , że : „NIEMCY TO MAJĄ PRZEJEBANE” . Nic bardziej mylnego. Spytajcie się Dariusza Kwietnia co sądzą o całej tej sytuacji w Niemczech. Zajrzyjcie do historii co działo się w 1945r. Niemcy mają zajebisty plan i im to wyjdzie a raczej już wychodzi. A wiesz co Jack? Na mocy prawa o którym mówiłeś mógłbym uzyskać obywatelstwo BRD. Znam dobrze niemiecki, angielski. Mam rodzinę – Niemców. I mógłbym tam być. Bo to co tu się wyprawia w tym kraju przechodzi ludzkie pojęcie. Normalny człowiek nie przyjmie do świadomości takiej rzeczywistości. Codziennego widoku jak niszczy się nasz kraj i nic i nikt z tym nie robi. Ale zostaję do końca tej IIIRP. 🙂 🙂 A koniec tego „tworu” już jest bliski. A wiesz , że mi nawet nie będzie szkoda? Będę miał satysfakcję że ci którzy tak pluli na moje słowa prawdy będą się topić w gnojowicy. Polskę kocham. Ale nienawidzę IIIRP i „nosaczy Polskości” którzy zniszczyli nasz kraj. Amen. 🙂

 3. Niech ktoś nagra materiał video. Reakcję ludzi na informacje, że ich nieruchomość jest
  w żydowskiej wyszukiwarce http://warsawproperty.org i mogą być objęte restytucją mienia ofiar Holocaustu na mocy ustawy Just Act 447.
  To byłby HIT.

   1. Tak jest, jak zaczynam mówić o polityce to słyszę ‚tylko nie o polityce’, pytam ‚a dlaczego?’, ‚bo się nakręcasz’. I taka jest rozmowa. Jak kiedyś zacząłem mówić o ‚odszkodowaniach’ dla żidów i o tym że żidy wypierdalają Polaków z domów i przejmują kamienice to zostałem okrzyknięty rabinem. Do dziś mówią mi Rabin i drwią. Mówię, to puść sobie deklu ‚kiepskich’, otwórz piwo w puszce z biedronki w promocji po 1,29zł, i masz zajebisty wieczór kretynie. Nawet się chuj nie obraził, tylko powiedział że tak właśnie zrobi bo się przynajmniej odstresuje, a ja się nakręcam niepotrzebnie. Ten naród nie zasługuje na nic lepszego tylko wyginięcie. Cygany przetrwają a Polacy wyginą, reszta się wymiesza za granicą z tamtejszymi. Niestety, z przykrością.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: