NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trump ostrzega Putina, ze Rosjanie musza opuscic Wenezuele

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Trump, podczas spotkania z zona wenezuelskiego lidera opozycji, uznal wyslanie wojsk rosyjskich do Wenezueli za jawna prowokacje i zagrozil, ze Rosjanie musza sie liczyc z powaznymi konsekwencjami. Wszystkie opcje rozwiazania konfliktu wciaz leza na stole, a dla Rosjan najlepiej byloby gdyby wstrzymali wszelkie rozmowy z „rezimem” Maduro. Wenezuelskie ministerstwo informacji z kolei okreslilo obecnosc Rosjan jako wizyte zwiazana z konserwacja sprzetu zakupionego wczesniej w Rosji. Z kolei rzecznik Rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Maria Zakarowa oskarzyla panstwa zachodu o sabotaz, ktorego efektem byla kolejna przerwa w dostawach pradu.  Jak potocza sie dalej losy Wenezueli i do czego doprowadza kolejne pokazy sily, miedzy rywalizujacymi ze soba o wplywy supermocarstwami atomowymi, mozemy na razie tylko spekulowac.

https://www.zerohedge.com/news/2019-03-27/trump-warns-putin-russia-has-get-out-venezuela

https://www.tasnimnews.com/en/news/2019/03/15/1969355/moscow-believes-western-sabotage-caused-venezuelan-blackout

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Trump ostrzega Putina, ze Rosjanie musza opuscic Wenezuele

  1. Niech najsampierw jankeskie , jebane McDonaldy opuszczą Polskę … a potem niech się przypierdalają do Matuszki Rosyji .
    Jeżeli zaakceptowali ”zaproszenie” polskiego kurewstwa na wycieczkę krajoznawczą … to i niech akceptują pobyt Rosyjskich ekspertów wojskowych w Wenezueli .
    Chyba to jest proste i nie ma o co kruszyć kopii .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: