NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kara śmierci za homoseksualny seks! Nowe prawo w Brunei

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ukamienowanie ludzi na śmierć za bycie w związkach osób tej samej płci. Taka kara wkrótce stanie się faktem na mocy nowego prawa w Brunei.

Znalezione obrazy dla zapytania flaga brunei zdjecie

Brunei po raz pierwszy wprowadził prawo szariatu w 2014 r., a zatem homoseksualizm był już wcześniej karany do dziesięciu lat więzienia.

Jednak nowe prawo oznaczałoby znaczne zmiany w przepisach, które mogą doprowadzić do ukamienowania osoby uprawiającej seks z osobą tej samej płci.

Sułtan Brunei, Hassanal Bolkiah, po raz pierwszy ogłosił wdrożenie i egzekwowanie prawa szariatu w kwietniu 2014 r. Był to pierwszy kraj wschodnioazjatycki, który to zrobił.

Znalezione obrazy dla zapytania kara smierci w brunei zdjecia

Wprowadzenie tego prawa było pierwszym z trzech etapów zmian prawnych. Były też kary pieniężne lub kary pozbawienia wolności. Odpowiadano w ten sposób za przestępstwa takie jak ciąża poza małżeństwem lub odmowa modlitwy w piątek.

Brunei miał wdrożyć drugi i ostatni etap – obejmujący biczowanie i okaleczanie muzułmanów uznanych za winnych spożycia alkoholu i kradzieży. Jak również ukamienowanie na śmierć muzułmanów uznanych za winnych angażowania się w aktywność seksualną osób tej samej płci – w 2015 i 2016 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania kara smierci w brunei zdjecia

Nowo wprowadzone sekcje kodeksu karnego mają wejść w życie w przyszłym tygodniu – 3 kwietnia. Zawiadamia na stronie internetowej prokurator generalny Brunei.

 

 

zrodlo:https://medianarodowe.com/kara-smierci-za-homoseksualny-seks-nowe-prawo-w-brunei/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Kara śmierci za homoseksualny seks! Nowe prawo w Brunei

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: