NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Co za odwaga! Młody chłopak wygarnia Wałęsie. Organizatorzy wyszarpują mu mikrofon [WIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

– Podpisał pan zobowiązanie do współpracy z SB, donosił pan na kolegów, zdradził pan Polskę, „Solidarność”  – przemawia ostro w stronę Wałęsy młody chłopak podczas spotkania z b. Prezydentem Polski w Krośnie. Było gorąco!

W czasie spotkania młodzieniec postanowił wykorzystać okazję i wygarnąć Wałęsie jego poczynania w przeszłości.

– Podpisał Pan zobowiązanie do współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa. Donosił pan przez wiele lat na swoich kolegów, którzy słuchali Radia Wolna Europa i klęli na rząd… – mówił.

W czasie spotkania młodzieniec postanowił wykorzystać okazję i wygarnąć Wałęsie jego poczynania w przeszłości.

– Podpisał Pan zobowiązanie do współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa. Donosił pan przez wiele lat na swoich kolegów, którzy słuchali Radia Wolna Europa i klęli na rząd… – mówił.

Słowa te spotkały się ze sporą agresją ze strony zwolenników atakowanego, którzy usiłowali wyrwać młodzieńcowi mikrofon. – Zdradził pan Polskę i Polaków. Zdradził Pan 10 mln ludzi. W szczytowym okresie działalności NSZZ Solidarność stał za Panem murem…  – kontynuował.

Wałęsa wstał z fotela i usiłował odeprzeć zarzuty. Jak mówił, wyrzucił on Kaczyńskich z Kancelarii Prezydenta za bierność i nieróbstwo, a oni w ramach zemsty „zlecili Cenckiewiczowi, aby przygotował prowokację i dokumenty”.

Na drugim nagraniu zarejestrowanym przez inną kamerę widać ogromne zdenerwowanie uczestników spotkania. W jednej chwili, jedna ze starszych kobiet wstała z zamiarem rzucenia się na chłopaka. Wytrącona z równowagi została także kobieta prowadząca spotkanie. Na nagraniu widać, jak nerwowo się obraca, zaciskając usta i palce u rąk.

Nagranie od ok. 51 minuty.

 

zrodlo:https://prostozmostu24.pl/co-za-odwaga-mlody-chlopak-wygarnia-walesie-organizatorzy-wyszarpuja-mu-mikrofon-wideo/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Co za odwaga! Młody chłopak wygarnia Wałęsie. Organizatorzy wyszarpują mu mikrofon [WIDEO]

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: