"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Wenezuela znowu bez prądu

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

W nocy z poniedziałku na wtorek w Wenezueli ponownie doszło do przerw w dostawach energii elektrycznej. Bez światła pozostaje 88 proc. terytorium kraju – podała rosyjska agencja Interfax powołując się na telewizję NTN24.

Według stanu na godzinę 22. czasu miejscowego (godz. 3 w Polsce) prądu nie było m.in. w stolicy kraju Caracas, w Maracaibo, Barinas, Valencii a także w stanach Lara, Aragua, Falcon, Merida i częściowo Nueva Esparta. Problemy z zasilaniem pojawiły się w 20 stanach.

Jak podała agencja Reutera, problemy z zasilaniem pojawiły się już w poniedziałek wczesnym popołudniem w Caracas i około 10 stanach. W ciągu kilku godzin problemy usunięto, najwyraźniej przejściowo, a minister informacji Jorge Rodriguez powiedział w telewizji, że Wenezuela przeżyła „nowy atak na jej narodową sieć energetyczną”, podobny do „ataku” z 7 marca br.

Z doniesień PAP wynika, że problemy z zasilaniem utrzymują się również we wtorek. W Caracas nie działa metro, szkoły i uczelnie wyższe pozostają zamknięte. Zdaniem opozycji pod wodzą Juana Guaido winę za brak prądu ponoszą władze, oskarżane przez nią o zaniedbania inwestycyjne i niedostateczne serwisowanie infrastruktury. Władze wierne Nicolasowi Maduro twierdzą, że problemy wynikają z sabotażu.

Kresy.pl / Interfax / Reuters / PAP

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: