NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Wenezuela znowu bez prądu

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W nocy z poniedziałku na wtorek w Wenezueli ponownie doszło do przerw w dostawach energii elektrycznej. Bez światła pozostaje 88 proc. terytorium kraju – podała rosyjska agencja Interfax powołując się na telewizję NTN24.

Według stanu na godzinę 22. czasu miejscowego (godz. 3 w Polsce) prądu nie było m.in. w stolicy kraju Caracas, w Maracaibo, Barinas, Valencii a także w stanach Lara, Aragua, Falcon, Merida i częściowo Nueva Esparta. Problemy z zasilaniem pojawiły się w 20 stanach.

Jak podała agencja Reutera, problemy z zasilaniem pojawiły się już w poniedziałek wczesnym popołudniem w Caracas i około 10 stanach. W ciągu kilku godzin problemy usunięto, najwyraźniej przejściowo, a minister informacji Jorge Rodriguez powiedział w telewizji, że Wenezuela przeżyła „nowy atak na jej narodową sieć energetyczną”, podobny do „ataku” z 7 marca br.

Z doniesień PAP wynika, że problemy z zasilaniem utrzymują się również we wtorek. W Caracas nie działa metro, szkoły i uczelnie wyższe pozostają zamknięte. Zdaniem opozycji pod wodzą Juana Guaido winę za brak prądu ponoszą władze, oskarżane przez nią o zaniedbania inwestycyjne i niedostateczne serwisowanie infrastruktury. Władze wierne Nicolasowi Maduro twierdzą, że problemy wynikają z sabotażu.

Kresy.pl / Interfax / Reuters / PAP

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: