TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Michał Kołodziejczak „W normalny sposób nie da się rozwiązać problemów rolników”

4 thoughts on “Michał Kołodziejczak „W normalny sposób nie da się rozwiązać problemów rolników”

 1. wiecie co, w polsce to ludzie są takimi płaczkami co nie mają umiejętności biologicznych do jakiejkolwiek współpracy, więc nie ma jedności w rolnictwie, nie mamy jutuba, ale mamy pełno pyskaczy i każdy ciągnie w swoją stronę ale nie wiedzą co dzieje się poza granicami państwa lub unii
  To kurwa pytam jak można prowadzić sensowną poltykę?

 2. Piżmoszczur Kołodziejczak nie zdaje sobie sprawy , że problem Polskiego rolnictwa został już rozwiązany bez jego pomocy … czyli obudził się z łapami utaplanymi w kupce .

  Aktualnie mamy około 360 tysięcy gospodarstw rolnych (w tym sadownicy , plantatorzy i inni badylarze) … docelowo ma pozostać około 200 tysięcy … reszta na zieloną trawkę .

  Powtarzam nie raz , że z każdej sytuacji są realne wyjścia … i w tym przypadku też są .
  Polski Rolnik … potomek Chłopa Pańszczyźnianego do głupich nie należy a wręcz w niektórych przypadkach przewyższa mądrością rządzących Najjaśniejszą .

  Już teraz Rolnicy myślą aby zakładać ”Samopomocne” Spółdzielnie … proste , trzech , pięciu bądż więcej sąsiadów zawiąże cosik takiego między sobą i będą dalej rolniczyć na swoich ojcowiznach i dziadkowiznach … w ”kupie” siła , ”kupy” nikt nie ruszy .

  1. Dobrze, powinni się zbierać w kupy, nawet aż do stworzenia wielkiego polskiego koncernu rolniczego. Polskiego.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: